На главную
ул. Калнышевского, 11/1
(068) 309-62-77
poleznaya@ukr.net
Новомосковск, Украина
 
Развитие Новомосковска
Новомосковский новогодний конкурс
‎16 386 000 грн
общий долг за тепло по городу

ДнепрОГА планирует в ближайшее время отключить Новомосковск от централизованного отопления


06.10.2017, 10:53


За декілька років міста Дніпропетровщини планують перевести на індивідуальну систему опалення. Переваги відмови від центрального газового теплопостачання на користь інших джерел енергії обговорили у ДніпроОДА. Покров, Марганець та Нікополь вже мають позитивний досвід переходу на альтернативну систему і готові поділитися з іншими містами області та України.

«ДніпроОДА приділяє особливу увагу безперебійній роботі системи теплозабезпечення міст регіону. Перед нами стоїть завдання відходу від централізованого постачання тепла на користь індивідуального – із залученням інших джерел енергії. Споживач тільки виграє – це дасть гарантії отримання послуги. Якщо людина оплатила рахунки, то вона матиме теплу оселю», – зазначив під час круглого столу у ДніпроОДА перший заступник очільника області Олег Кужман.

Дніпропетровщина швидко реагує на новації, підкреслив керівник офісу стратегічних проектів компанії ДТЕК Ігор Маслов.

«Нинішня система опалення давно застаріла та вичерпала себе. Відмова від газу та перехід на інше джерело тепла, наприклад, електроенергію – вельми актуальні для України, – додав Ігор Маслов. – Світовий досвід показує – чим більше електроенергії споживає людина, тим вище якість її життя».

Керівники Покрова, Марганця та Нікополя можуть поділитися досвідом – їхні міста вже відмовилися від централізованого теплопостачання. Найближчим часом змінити систему опалення планують і у Новомосковську та Павлограді. У перспективі долучиться й Кам’янське, сказав Олег Кужман.

«Наприклад, від переходу на електроенергію виграють всі, у першу чергу – споживач. За тепло люди платитимуть на 20-30% менше, ніж тепер, – додав Ігор Маслов. – Це досягається за рахунок вартості нічної кіловат-години та наявності теплонакопичувачів у споживачів».

У ДніпроОДА за круглим столом зустрілися представники обладміністрації, компанії ДТЕК, мери міст області та комунальники. Приїхали й українські виробники електроустаткування для опалення.

Учасники круглого столу підписали звернення до Прем’єр-Міністра України. У ньому попросили розглянути можливість надати пільги споживачеві при закупівлі електроопалювального устаткування.


Покров, Марганець та Нікополь вже мають досвід переходу на альтернативну систему опалення

Там відмовилися від централізованого теплопостачання

Від такого підходу виграють всі

Споживачі отримали гарантію надання послуги. Сплатив по рахунках - маєш тепло

Можливість переведення й інших міст Дніпропетровщини на індивідуальну систему опалення обговорили на круглому столі у ДніпроОДА

«Перед нами стоїть завдання відходу від централізованого постачання тепла на користь індивідуального – із залученням інших джерел енергії», – Олег Кужман

За круглим столом зустрілися представники ДніпроОДА обладміністрації, компанії ДТЕК, мери міст області та комунальники

«Дніпропетровщина швидко реагує на новації», – Ігор Маслов

Учасники круглого столу звернулися до Прем’єр-Міністра України – попросили розглянути можливість надати пільги споживачеві при закупівлі електроопалювального устаткування

Прес-служба ДніпроОДА
Читайте также


ПРЫЖОК ОРЛОВЩАНСКОЙ КОБРЫ!
12.12.2017, 10:09
ПРЫЖОК ОРЛОВЩАНСКОЙ КОБРЫ!
После репетиций грациозных прыжков на стол в здании Новомосковского горисполкома и угроз Секретарю городского совета жительница Орловщины Резниченко Алла Ивановна(в народе просто "Часнычка") поехала покорять столицу. Местный "терпила" Горошко, увы, опыта общения с "кенгуру" ранее не имел. Орловщины и Новомосковска братве стало мало, решили общенациональный уровень брать. Воодушевленная "Рухом новых сил", предводителем и боевым командиром местной ячейки Гуртовым и политруком Резником (как всегда наблюдающими со стороны, но готовым всегда и все возглавить), бойскаут Алла совершила грациозный прыжок на народного депутата Барну Олега Степановича, но потерпела фиаско. Олег Степаныч оказался крепким орешком и, увидев угрозу непонятного пола, отмахнулся(https://antikor.com.ua/articles/208545-pod_domom_lutsenko_nachalisj_stolknovenija_dostalosj_nardepu_barne), чем застал врасплох "Орловщанскую кобру", ведь раньше ее прыжки были успешными и вызывали восторг "новых сил". Была это спланированная акция по привлечению внимания к забытой активистке Орловщины или же сыграло желание напомнить о себе в предверии выборов в ОТГ, известно только ей. Ну а Новомосковщина в очередной раз прославилась на всю страну малоадекватным поведением некоторых ее представителей. Генеральному прокурору Луценко надо быть очень осторожным, ведь никто не знает на сколько сильно разыграется аппетит у "Орловщанской кобры", а между прочим Алла Ивановна это лишь одна боевая единица в команде НОВЫХ СИЛ. В тоже время, нашему нардепу Нестеренко, возможно, стоит взять на вооружение методику работы с подобным электоратом по примеру господина Барны?! Тем более, что тройка профессиональных активисток-карьеристок команды Гуртового-Резника - Яловая, Лампика и вышеупомянутая Аллочка - дают своими провокациями для этого достаточно веский повод.
просмотров: 362
У Новомосковській бібліотеці пройшла зустріч любителів історії
12.12.2017, 09:53
У Новомосковській бібліотеці пройшла зустріч любителів історії
10 грудня в читальному залі Новомосковської центральної бібліотеки пройшло чергове засідання клубу любителів історії «Відлуння». Історичний портрет «В’ячеслав Чорновіл – життя і безсмертя» був присвячений 80-річчю від дня народження українського політика, провідника визвольного Руху. Герой України народився 24 грудня 1937 року а трагічно загинув у 1999. Він був найавторитетнішим політичним діячем нашої держави і шанованим в цілому світі. Належав до надзвичайно багатогранного й талановитого покоління шістдесятників. Присутні заслухали виступ і спогади історика Є.П.Шульги – редактора обласної газети «Джерело». А у своїх подальших виступах підкреслили, що «…це та людина, яка не виголошувала нічого радикального, він просто був європейського плану людиною. Він прекрасно знав, що для України потрібна демократія, потрібна справедливість». Чорновіл досі залишається чи не поодинокою постаттю, до якої ми зараз можемо повернутись і бачити актуальність його ідей і завдань для України. Чорновіл – це уособлення незламного духу. Попри складні обставини його життя він не зрадив тому, що було для нього по-справжньому важливе. Він жив тим, у що вірив. Жив тими високими ідеалами, тією високою метою, до якої варто всім нам прагнути і сьогодні.
просмотров: 75
Новомосковський музей отримав нові експонати
12.12.2017, 09:27
Новомосковський музей отримав нові експонати
Унікальні прадавні експонати збагатили колекцію Новомосковського історико-краєзнавчого музею. Меч-акінак скіфського періоду (VII - III ст. до н.е.), а також бронзова втульчаста сокира ("кельт"), ранньоскіфської доби. Просто неперевершені речі! Після опису та інвентаризаії, прикрасять першу залу музею.
просмотров: 119
Работы по реконструкции площади Героев в Новомосковске не останавливаются и в выходные
12.12.2017, 08:20
Работы по реконструкции площади Героев в Новомосковске не останавливаются и в выходные
Редакция «Полезной газеты Новомосковска» продолжает следить за процессом реконструкции площади Героев с целью информирования своих читателей. Работы идут полным ходом и фотографии, которые публикуют горожане в социальных сетях тому подтверждение. Напомним, что малую часть площади Героев планируют открыть после реконструкции до Нового года. Мы и дальше будем следить за ходом реконструкции площади Фотографии: Подслушано Новомосковск - Украина Ver 2.0
просмотров: 470
все новости >>>


2008-2017 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить led свечи купить