На главную
ул. Калнышевского, 11/1
(068) 309-62-77
poleznaya@ukr.net
Новомосковск, Украина
 

ДнепрОГА планирует в ближайшее время отключить Новомосковск от централизованного отопления


06.10.2017, 10:53


За декілька років міста Дніпропетровщини планують перевести на індивідуальну систему опалення. Переваги відмови від центрального газового теплопостачання на користь інших джерел енергії обговорили у ДніпроОДА. Покров, Марганець та Нікополь вже мають позитивний досвід переходу на альтернативну систему і готові поділитися з іншими містами області та України.

«ДніпроОДА приділяє особливу увагу безперебійній роботі системи теплозабезпечення міст регіону. Перед нами стоїть завдання відходу від централізованого постачання тепла на користь індивідуального – із залученням інших джерел енергії. Споживач тільки виграє – це дасть гарантії отримання послуги. Якщо людина оплатила рахунки, то вона матиме теплу оселю», – зазначив під час круглого столу у ДніпроОДА перший заступник очільника області Олег Кужман.

Дніпропетровщина швидко реагує на новації, підкреслив керівник офісу стратегічних проектів компанії ДТЕК Ігор Маслов.

«Нинішня система опалення давно застаріла та вичерпала себе. Відмова від газу та перехід на інше джерело тепла, наприклад, електроенергію – вельми актуальні для України, – додав Ігор Маслов. – Світовий досвід показує – чим більше електроенергії споживає людина, тим вище якість її життя».

Керівники Покрова, Марганця та Нікополя можуть поділитися досвідом – їхні міста вже відмовилися від централізованого теплопостачання. Найближчим часом змінити систему опалення планують і у Новомосковську та Павлограді. У перспективі долучиться й Кам’янське, сказав Олег Кужман.

«Наприклад, від переходу на електроенергію виграють всі, у першу чергу – споживач. За тепло люди платитимуть на 20-30% менше, ніж тепер, – додав Ігор Маслов. – Це досягається за рахунок вартості нічної кіловат-години та наявності теплонакопичувачів у споживачів».

У ДніпроОДА за круглим столом зустрілися представники обладміністрації, компанії ДТЕК, мери міст області та комунальники. Приїхали й українські виробники електроустаткування для опалення.

Учасники круглого столу підписали звернення до Прем’єр-Міністра України. У ньому попросили розглянути можливість надати пільги споживачеві при закупівлі електроопалювального устаткування.


Покров, Марганець та Нікополь вже мають досвід переходу на альтернативну систему опалення

Там відмовилися від централізованого теплопостачання

Від такого підходу виграють всі

Споживачі отримали гарантію надання послуги. Сплатив по рахунках - маєш тепло

Можливість переведення й інших міст Дніпропетровщини на індивідуальну систему опалення обговорили на круглому столі у ДніпроОДА

«Перед нами стоїть завдання відходу від централізованого постачання тепла на користь індивідуального – із залученням інших джерел енергії», – Олег Кужман

За круглим столом зустрілися представники ДніпроОДА обладміністрації, компанії ДТЕК, мери міст області та комунальники

«Дніпропетровщина швидко реагує на новації», – Ігор Маслов

Учасники круглого столу звернулися до Прем’єр-Міністра України – попросили розглянути можливість надати пільги споживачеві при закупівлі електроопалювального устаткування

Прес-служба ДніпроОДА
Читайте также


Представители ветеранских организаций посетили подразделения Новомосковского отдела полиции
17.10.2017, 13:21
Представители ветеранских организаций посетили подразделения Новомосковского отдела полиции
Накануне празднования Дня Защитника Украины, во всех подразделениях Новомосковской полиции, а именно Магдалиновском, Царичанском, Петриковском и Перещепинском отделениях полиции состоялись встречи с ветеранами.
просмотров: 56
В Новомосковске пройдёт велогонка ХСО «Марьяновская гора»
17.10.2017, 10:03
В Новомосковске пройдёт велогонка ХСО «Марьяновская гора»
21 октября на велотрассе ХСО «Марьяновская гора» пройдёт велогонка приуроченная Дню города Новомосковска. В связи с тем, что на праздновании Дня города не позволила погода провести велогонку, её отложили и судя по прогнозам синоптиков, не зря. В следующие выходные ожидается теплая погода, без осадков и температура +21 – 22 градуса тепла.
просмотров: 132
 Поздравление народного депутата Украины Вадима Нестеренко
17.10.2017, 08:25
Поздравление народного депутата Украины Вадима Нестеренко
Крепкого здоровья Вам, наши Защитники, успехов и надежного тыла! Пусть Ваши сила и мужество всегда базируются на любви и поддержке родных и близких!
просмотров: 340
Поздравление депутата городского совета Фрейдина Алексея Валерьевича
17.10.2017, 08:07
Поздравление депутата городского совета Фрейдина Алексея Валерьевича
Сегодня мы отмечаем День защитника Украины, день украинского казачества и Покрова Пресвятой Богородицы.
просмотров: 322
все новости >>>


2008-2017 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
купить брус в днепропетровске led свечи купить