На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
18 008 000 грн
общий долг за тепло по городу

«Мусор рядом с урной», или «Я ведь плачу, чтобы это убрали»


12.09.2017, 08:25


По ул.Гетманская напротив ЦУМа стоят урны, одна из которых заполнена отходами, а другая абсолютно пустая, но мусор лежит рядом с баком.


К сожалению, «мусорных» вандалов ничто не останавливает, ни совесть, ни брань с ними, ни даже  наказание за нарушение порядка в городе. Они выворачивают лавочки, переворачивают урны, обрисовывают стены и оскверняют памятники. Но самое главное этих людей редко, когда можно «застать на горячем».Очень часто они сами рассказывают о своих «подвигах», считая это очень забавным,  демонстрируя свою привилегию в отсутствии всякого ума. Любимая отмазка таких недалёких жителей: « Я был пьян» или « Это всё равно уберут, я ведь за это плачу».


Хорошо, если уберут! А если не уберут? Но почему другие пьют, и у них не возникает желание что-то испортить, а ты портишь? Давайте тогда всё портить, за что мы платим! Давайте сломаем лифт, и  будем пешком ходить, ожидая, что его всё равно сделают! Или давайте вывернем детскую площадку, а наш ребёнок в это время будет гулять на трассе возле машин! Или  чего лучше, сходим в туалет «по-большому» на этаже у себя под дверью, всё равно уберут – мы же платим за это! Эти примеры вызывают неприятные ощущения, собственно так же как и  разбросанный мусор.

Поймите, мусор никогда не был окраской чему-либо. Отходы на улице производят лишь пагубное впечатление на любую местность, вся прелесть от хорошего впечатления теряется в этой маленькой куче. И поверьте, никто не заметит чистоту на  улице, все заметят  пустую урну, возле которой лежит разбросанный мусор.

Давайте перестанем искать различные оправдания своему свинству и станем  ценить чистоту  и красоту нашего города!

Анастасия Резник

Читайте также


З  1 вересня  школярі  Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
17.07.2018, 08:46
З 1 вересня школярі Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
Цьогоріч, 1 вересня, новомосковські першокласники навчатимуться за новим державним стандартом початкової освіти, ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізовувати зміни у власних класах.
просмотров: 174
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
16.07.2018, 13:50
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
ДТП сталося 16 липня, близько 11 години у місті Новомосковську по вулиці Сучкова в районі будинку № 37.
просмотров: 998
Новомосковців запрошують на службу до поліції
16.07.2018, 13:20
Новомосковців запрошують на службу до поліції
Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 100 вакантних посад молодшого та середнього складу поліції по органах та підрозділах поліції Дніпропетровської області. Кожен бажаючий новомосковець може спробувати себе на такі посади,як: слідчих, оперуповноважених кримінальної поліції, дільничних офіцерів поліції, поліцейських секторів реагування патрульної поліції, поліцейських конвойної служби, ізоляторів тимчасового тримання, поліцейських з логістики, помічників слідчих.
просмотров: 126
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
16.07.2018, 09:57
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
Минулого тижня у закладах освіти м. Новомосковська проходило замовлення підручників для 1 класу Нової української школи. Цьому передував конкурсний відбір навчальної літератури, в процесі якого педагоги мали унікальну можливість обрати саме той підручник, який, на їхню думку, найбільше відповідає сучасним вимогам реформування освіти та дасть змогу втілити в життя всі нові освітянські ідеї. І ось тепер, орієнтуючись на перелік навчальних книг, які успішно пройшли конкурсний відбір і будуть надруковані за державні кошти, учителі майбутніх першокласників зробили своє остаточне замовлення підручників з таких предметів, як «Українська мова. Буквар», «Англійська мова», «Математика», «Мистецтво» та інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Загальний наклад замовленої літератури становить 7087 примірників, що на 100% дозволить забезпечити підручниками усіх учнів. До свого вибору освітяни підійшли дуже відповідально. Обираючи навчальну книгу на свій смак і відповідно до власних уявлень про нові вимоги Держстандарту освіти, вони віддали перевагу підручникам за редакцією різних авторів - від 5 до 7 з кожного предмету. Усі книги мають оновлену методичну структуру, містять різноманітну пізнавальну інформацію, продумано ілюстровані і відповідають головному прагненню вчителів – навчати по-новому, творчо і цікаво. До речі, такі підручники, як «Українська мова. Буквар» та «Я досліджую світ» мають першу і другу частини, що робить їх для маленького школяра значно зручнішими. Особливістю цьогорічного замовлення стало і те, що вперше у шкіл з’явилася реальна можливість отримати від держави підручники з англійської мови британських авторів, до того ж з аудіосупроводом. За такими підручниками у новому навчальному році навчатиметься більше третини першокласників нашого міста.
просмотров: 118
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить