На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
18 008 000 грн
общий долг за тепло по городу

Новомосковцы в соцсетях возмущены неожиданным поднятием тарифов на услуги ЖКХ


12.08.2017, 09:51


 Вчера на одном из информацтонных ресурсов города Новомосковска появилась небольшая статья, посвященная неожиданному поднятию тарифов на услуги ЖКХ.


 

«В последнее время в Новомосковске все меняется к лучшему, наш город становится чище и светлее, но не меняется монополист в сфере предоставления услуг ЖКХ.

 

Для горожан нет секрета, что с приходом УК «Комэнерго-Новомосковск» в наш город, услуги ЖКХ и состояние домов только ухудшилось. Доведение до банкротства бывшего ЖЕКа и распродажа его коммунального имущества состоялось во времена царствования господина Литвищенко, тогда и «зашла» никому неизвестная фирма по обслуживанию ЖКХ УК «Комэнерго-Новомосковск».

 

Повышение тарифов на содержание домов противоречит экономической логике и никак не стимулирует реформирование жилищно-коммунального хозяйства. Как минимум перед таким существенным ростом тарифа УК «Комэнерго-Новомосковск» должны представить прозрачные обоснования. Повышение тарифа на услуги, кто-то из новомосковцев видел?!! Поднятие на 17% оплаты за коммунальные услуги сделано без предупреждения горожан.

 

Где вы видели в мире такие резкие повышения тарифов на услуги ЖКХ? На чем они основываются? Можно поднять на 3% или 5%, но на 17% - это нонсенс, ни одна экономическая логика этого не выдерживает! На примере одной квартиры, когда удорожание услуг произошло на 36,14 грн в месяц, при этом качество услуг осталась без изменений.

 

  

 

Мы уже привыкли к поднятию тарифов на газ / свет, но повышение тарифов на то, что не выполняется в полном объеме и надлежащим образом, это уже слишком!

 

УК «Комэнерго-Новомосковск» не выполняет свои прямые обязанности: не ремонтирует подъезды в многоэтажках, жители за свой счет должны делать и делают ремонты. О замене перегоревших лампочек, дератизации и других услугах, которые якобы выполняет данное предприятие только и вспоминать.

 

Зачем нашему городу такое предприятие, которое только занимается сбором дани с новомосковцев и не предоставляет никаких услуг, не понятно ...».

 

 

Источник: Новомосковськ сьогодні

Читайте также


З  1 вересня  школярі  Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
17.07.2018, 08:46
З 1 вересня школярі Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
Цьогоріч, 1 вересня, новомосковські першокласники навчатимуться за новим державним стандартом початкової освіти, ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізовувати зміни у власних класах.
просмотров: 174
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
16.07.2018, 13:50
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
ДТП сталося 16 липня, близько 11 години у місті Новомосковську по вулиці Сучкова в районі будинку № 37.
просмотров: 997
Новомосковців запрошують на службу до поліції
16.07.2018, 13:20
Новомосковців запрошують на службу до поліції
Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 100 вакантних посад молодшого та середнього складу поліції по органах та підрозділах поліції Дніпропетровської області. Кожен бажаючий новомосковець може спробувати себе на такі посади,як: слідчих, оперуповноважених кримінальної поліції, дільничних офіцерів поліції, поліцейських секторів реагування патрульної поліції, поліцейських конвойної служби, ізоляторів тимчасового тримання, поліцейських з логістики, помічників слідчих.
просмотров: 126
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
16.07.2018, 09:57
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
Минулого тижня у закладах освіти м. Новомосковська проходило замовлення підручників для 1 класу Нової української школи. Цьому передував конкурсний відбір навчальної літератури, в процесі якого педагоги мали унікальну можливість обрати саме той підручник, який, на їхню думку, найбільше відповідає сучасним вимогам реформування освіти та дасть змогу втілити в життя всі нові освітянські ідеї. І ось тепер, орієнтуючись на перелік навчальних книг, які успішно пройшли конкурсний відбір і будуть надруковані за державні кошти, учителі майбутніх першокласників зробили своє остаточне замовлення підручників з таких предметів, як «Українська мова. Буквар», «Англійська мова», «Математика», «Мистецтво» та інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Загальний наклад замовленої літератури становить 7087 примірників, що на 100% дозволить забезпечити підручниками усіх учнів. До свого вибору освітяни підійшли дуже відповідально. Обираючи навчальну книгу на свій смак і відповідно до власних уявлень про нові вимоги Держстандарту освіти, вони віддали перевагу підручникам за редакцією різних авторів - від 5 до 7 з кожного предмету. Усі книги мають оновлену методичну структуру, містять різноманітну пізнавальну інформацію, продумано ілюстровані і відповідають головному прагненню вчителів – навчати по-новому, творчо і цікаво. До речі, такі підручники, як «Українська мова. Буквар» та «Я досліджую світ» мають першу і другу частини, що робить їх для маленького школяра значно зручнішими. Особливістю цьогорічного замовлення стало і те, що вперше у шкіл з’явилася реальна можливість отримати від держави підручники з англійської мови британських авторів, до того ж з аудіосупроводом. За такими підручниками у новому навчальному році навчатиметься більше третини першокласників нашого міста.
просмотров: 118
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить