На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
18 008 000 грн
общий долг за тепло по городу

«Уютный/неуютный Новомосковск» – Антисанитария


11.08.2017, 12:24


 Часто ли мы покупаем продукты питания на улице под открытым небом? Судя по тому, что третий десяток лет мы не можем победить стихийную торговлю «с земли», таких покупателей среди нас не мало. Но что мы получаем, покупая продукты с пыльных прилавков уличной торговли? Мы получаем все инфекционные заболевания.

 

Отсутствие соблюдения элементарных санитарных норм может привести к большой беде. По всем новостным каналам нас предупреждают об эпидемии ботулизма, а мы идём и покупаем рыбку подешевле из ящика, стоящего на раскалённом от солнца асфальте. Тут же мы найдём и мясо «по приемлемой цене», но только от жары его сохраняет не холодильник, а кусочек марлевой ткани. Позаботился продавец и о том, чтобы к нему не было доступа насекомых – выломал веточку с ближайшего кустика и помахивает им над товаром, когда вспомнит.

 

Сейчас горожане стали замечать, что в Новомосковске устанавливается всё больше киосков и небольших павильонов. Многим это не нравится, но, простите, неужели это хуже, чем продукты, продаваемые с земли? 


 

Вот вам пример того, насколько безразлично для продавца уличной торговли ваше здоровье – возле пешеходного перехода через улицу Гетманскую возле Самолёта стоит прилавок с кондитерскими изделиями. В одной из коробок, не стесняясь прохожих, сидит и «обедает» голубь. Продавец, в это время просто спит. Мы окликнули девушку и обратили её внимание на поедающую товар «птицу мира». Ответ убил нас наповал – «Он всегда там ест».

Как вам такой подход к санитарным нормам? Любовь к животным их победила.

Кстати, мы не заметили, чтобы в туалет он выходил из коробки.

 

В киоске такого точно не произошло бы.

 

Вот и думайте, новомосковцы, уютно ли вам жить среди такого отношения к вашему здоровью?

 

 

Андрей Александрович

Читайте также


З  1 вересня  школярі  Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
17.07.2018, 08:46
З 1 вересня школярі Новомосковська будуть навчатись за новим стандартом початкової освіти
Цьогоріч, 1 вересня, новомосковські першокласники навчатимуться за новим державним стандартом початкової освіти, ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізовувати зміни у власних класах.
просмотров: 174
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
16.07.2018, 13:50
Внаслідок дорожно-транспортної пригоди у Новомосковську загинула одна людина, ще чотири отримали травми
ДТП сталося 16 липня, близько 11 години у місті Новомосковську по вулиці Сучкова в районі будинку № 37.
просмотров: 997
Новомосковців запрошують на службу до поліції
16.07.2018, 13:20
Новомосковців запрошують на службу до поліції
Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 100 вакантних посад молодшого та середнього складу поліції по органах та підрозділах поліції Дніпропетровської області. Кожен бажаючий новомосковець може спробувати себе на такі посади,як: слідчих, оперуповноважених кримінальної поліції, дільничних офіцерів поліції, поліцейських секторів реагування патрульної поліції, поліцейських конвойної служби, ізоляторів тимчасового тримання, поліцейських з логістики, помічників слідчих.
просмотров: 126
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
16.07.2018, 09:57
Учням перших класів з Новомосковська замовили підручники за державні кошти
Минулого тижня у закладах освіти м. Новомосковська проходило замовлення підручників для 1 класу Нової української школи. Цьому передував конкурсний відбір навчальної літератури, в процесі якого педагоги мали унікальну можливість обрати саме той підручник, який, на їхню думку, найбільше відповідає сучасним вимогам реформування освіти та дасть змогу втілити в життя всі нові освітянські ідеї. І ось тепер, орієнтуючись на перелік навчальних книг, які успішно пройшли конкурсний відбір і будуть надруковані за державні кошти, учителі майбутніх першокласників зробили своє остаточне замовлення підручників з таких предметів, як «Українська мова. Буквар», «Англійська мова», «Математика», «Мистецтво» та інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Загальний наклад замовленої літератури становить 7087 примірників, що на 100% дозволить забезпечити підручниками усіх учнів. До свого вибору освітяни підійшли дуже відповідально. Обираючи навчальну книгу на свій смак і відповідно до власних уявлень про нові вимоги Держстандарту освіти, вони віддали перевагу підручникам за редакцією різних авторів - від 5 до 7 з кожного предмету. Усі книги мають оновлену методичну структуру, містять різноманітну пізнавальну інформацію, продумано ілюстровані і відповідають головному прагненню вчителів – навчати по-новому, творчо і цікаво. До речі, такі підручники, як «Українська мова. Буквар» та «Я досліджую світ» мають першу і другу частини, що робить їх для маленького школяра значно зручнішими. Особливістю цьогорічного замовлення стало і те, що вперше у шкіл з’явилася реальна можливість отримати від держави підручники з англійської мови британських авторів, до того ж з аудіосупроводом. За такими підручниками у новому навчальному році навчатиметься більше третини першокласників нашого міста.
просмотров: 118
все новости >>>


2008-2018 © «Полезная газета». Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии упоминания ресурса и активной гиперссылки на poleznaya.dp.ua Свидетельство о государственной регистрации печатного средства массовой информации ДП № 2080-818 ПР от 20.02.2015 года
профлист днепр купить мак кондитерский купить