На главную
poleznaya@ukr.net
(068) 309-62-77
пер. Казачий (быв. Артёмовский), 3
Новомосковск, Украина
 
ДТЭК
Развитие
Лучшая Новомосковская улыбка
12 631 000 грн
общий долг за тепло по городу

НАЧАЛЬНИК НОВОМОСКОВСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ ВІДВІДАВ ПІДПОРЯДКОВАНИЙ ПІДРОЗДІЛ В ЦАРИЧАНЦІ


02.02.2016, 15:11


1 лютого 2016 року до Царичанського відділення поліції перевірити роботу поліцейських та провести особистий прийом громадян прибув начальник Новомосковського відділу поліції Віктор Станіславович Рибак.


Під час перебування в підпорядкованому підрозділі Віктор Рибак провів оперативну нараду з підведення підсумків оперативно-службової діяльності з керівним складом відділення, де обговорили також і основні завдання, які необхідно виконувати в новому році. Потім відбувся особистий прийом громадян.

Хто прийшов за порадою, хто за допомогою, а хто, навіть, просто познайомитися з головним поліцейським Новомосковщини. Жодних нарікань на роботу царичанської поліції не надійшло. Під особистий контроль було взято розслідування вже відкритого кримінального провадження за фактом викрадення 15-ти кисневих балонів з Царичанського відділення газового господарства. З цим питанням на прийом приходив Олександр Ламкін. Звучали і прохання, які не стосувалися компетенції поліції, однак люди змогли отримати консультацію, яким чином і в яких інстанціях можна вирішити їх проблему.


Після прийому громадян Віктор Станіславович зустрівся з головою Царичанської районної державної адміністрації Сергієм Турським. Метою цієї зустрічі було виявлення проблемних питань у роботі місцевих правоохоронців, налагодження взаємодії з місцевою владою. Обговорені були і питання допомоги поліції з боку райдержадміністрації.


Також очільник новомосковської поліції спільно з начальником Царичанського відділення поліції Романом Бурнаховським зустрілися з головою Царичанської селищної ради Геннадієм Сумським, з яким було обговорено питання щодо запровадження на території обслуговування спільних патрулювань поліції з громадськістю у вечірній та нічний час.