У Новомосковську пішов з життя депутат міської ради Андрій Александрович

Ввечері 9 червня 2020 року, на 39 році життя, зупинилось серце чоловіка, батька, друга, а також нашого колеги, редактора і журналіста Александровича Андрія Володимировича. Трагедія, яка сталася день тому і досі не залишає в спокої людей, що особисто знали Андрія. Неможливо знайти слова, які б могли розрадити смуток, адже цей світ покинув не лише наш колега, з цього світу пішла часточка душі всіх хто його знав та любив.

Щодень наше життя схоже на гойдалки. Десь бувають злети, а десь і падіння. Дивно, але чомусь, коли в житті трапляється щось гарне та приємне, то ми переживаємо ці моменти у колі друзів, рідних та знайомих, ділимось своїми перемогами та святкуємо, а коли настає «чорна смуга», то трагедії чи невдачі ми ховаємо далеко всередині свого серця. І напевно, це найбільша помилка в нашому житті – переживати невдалі моменти на одинці зі своїми думками. Нажаль, таким в останній час був Андрій – замкнутий та повністю занурений у свої думки.

Багато випробувань випало на його долю, а в останні роки життя ці випробування ставали все складнішими. Кар’єра журналіста та депутата залишила по собі не дуже приємну відмітину. Постійні стреси на роботі та у повсякденному житті. Не дивлячись на це, наш колега завжди намагався жартувати та створювати курйозні ситуації, які нікого не залишали байдужим і ще довго будуть в пам'яті у наших серцях.

Ми пишаємось, що знали і працювали поруч з Андрієм та глибоко сумуємо з приводу його втрати. Вічна та світла пам'ять нашому колезі!

В свою чергу, редакція «Полезной газеты Новомосковска», висловлює слова скорботи рідним та близьким загиблого Александровича Андрія Володимировича.

Завтра, 11 червня 2020 року, о 12 годині, за адресою: вул. Гетьманська 32, відбудеться прощання з Андрієм.