У Новомосковську відбувся урочистий захід «Є в центрі Європи країна – це незалежна моя Україна»

Батьківщина може бути лише одна – куточок світу, де народився і зростав, де пройшло безтурботне дитинство, де вперше ступив на поріг школи, звідки вилетів, наче птах із гнізда, у велике життя, в безмежно величезний світ. Для кожного мала Батьківщина своя: старовинні вулички Львова, голосні проспекти Києва, найдовша набережна в Дніпрі, колоритні провулки Одеси чи темні гори серед безкрайого степу – терикони Донбасу. Все це – єдина Україна і цьогоріч вона відзначає свій 30-річний ювілей, рівно 30 років від дня проголошення Незалежності.

З цієї урочистої нагоди працівники бібліотеки вирішили провести цикл заходів, розрахований на весь рік, але найбільший припав на 26 травня – масштабний день інформації «Є в центрі Європи країна – це незалежна моя Україна», що пройшов на майданчику біля центральної міської бібліотеки.

Із самого ранку бібліотечна площа, яку новомосковці лагідно називають «Олівці», перетворилася на виставковий зал під відкритим небом, в якому всі містяни могли ближче познайомитися з фондом бібліотеки завдяки книжковим виставкам та інсталяціям. Особливою увагою користувалися новинки від Українського інституту книги, адже всі вони дійсно якісні як за змістом, так і за зовнішнім виглядом.

О 14:00 розпочалося свято музики й книг, яке влаштували фахівці читального залу, абонементу центральної міської бібліотеки, а також працівники центральної дитячої бібліотеки спільно з талановитими вокалістами, учнями Новомосковської мистецької школи ім. Миколи Бровченка (викладач Анна Застава) та вихованцями народного колективу студії естрадного співу «Вікторія» (керівник студії Вікторія Юрченко).

Ведучими заходу виступили бібліотекар юнацького відділу Ганна Бабарика та бібліотекар центральної дитячої бібліотеки Наталія Пека. Віддаючи шану нашій неповторній країні, пані Ганна та пані Наталія згадали її історію та географію, культуру та відкритість для представників всіх національностей. Музичні дарунки піднесли юні новомосковські зірочки - Анжеліка Радевич, Дар`я Швець, Анастасія Литвин, Аліна Свинченко, Анна Бардаченко, Анастасія Кравчук, Діана Литвиненко та відома співачка й поетеса Вікторія Юрченко.

Окрім цього на гостей свята чекали й приємні цікавинки – декілька вікторин, в тому числі для дітей та музична, за допомогою яких всі присутні мали змогу перевірити власні знання про нашу Державу. Звичайно, ніхто не пішов без подарунків, адже бібліотекарі завжди заохочують допитливих та ерудованих читачів.