Через недбалість влади, одна із шкіл Новомосковська не розпочне навчальний рік

Вже завтра у місті Новомосковську школярі відправляться за парти своїх шкіл і розпочнуть навчальний рік, але, нажаль, не всі школи міста готові гостинно приймати учнів та вчителів. Через недбалість місцевої влади Новомосковська школа №2 буде зачинена. Причиною тому слугує відсутність підготовки навчального закладу та забезпечення комфортних умов для школярів.

Декілька тижнів тому у Закладі загальної середньої освіти №2 міською владою було ініційовано проведення ремонтних робіт по повній заміні даху. Це при тому, що навчальний рік мав ось-ось розпочатись. Чому градоначальник Віктор Літвіщенко допустив таку пізню заміну покрівлі на школі – невідомо! Та й за весь час ремонтних робіт мер міста вже встигнув попіаритись  на ремонті даху. Приїздив двічі до школи, з поважним виглядом ходив навколо навчального закладу, роздавав усім вказівки та тицяв пальцями на ліво та на право. А тепер маємо наступне: школа №2 повністю не готова до початку навчального року.

І якби ж відсутність даху була єдиною причиною неготовності школи приймати учнів. Коли школу повністю «розкрили», то підрядники чомусь не потурбувались вчасно зробити гідро/паро-ізоляцію (вкрити дах захисною плівкою). Трохи більше тижня тому до Новомосковська прийшов добрячий проливний дощ, який «люб’язно» залив школу без покрівлі. Двоповерхова будівля промокла настільки, що вода стояла аж на першому поверсі . Через дощову воду, яка повністю пронизала стіни школи, практично уся електропроводка прийшла в непридатність, стіни та стеля у кабінетах почали осипатись, шпалери відставати від стін, а підлога «вздуватись» від вологи. І це лише мала частина того, як недбалість влади вплинула на руйнацію навчального закладу. Коли настануть прийде холодна погода, від вологи у стінах в класах почне з’являтись пліснява та грибок, яким можуть дихати діти.

Наразі ЗЗСО №2 і досі стоїть без покрівлі. Інформацію про непридатність школи до навчального року, мер міста усіляко приховує, вчителям та батькам «закривають рота» і просять мовчати, а дітей тихенько розформовують по іншим школам міста для навчання у другу зміну.

Зазначимо, що проводити будівельні роботи й навчання одночасно неможливо, тому що це небезпечно для дітей та заборонено.