Фахівці ДСНС у Новомосковську закликали батьків дбати про безпеку дітей

24 січня інспекторським складом Новомосковського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з метою попередження надзвичайних ситуацій з дітьми, було проведено інформаційно-роз’яснювальний захід з батьками в місті Новомосковськ по вулиці Шевченка.

Рятувальники розповіли батькам про те, що коли дитина бачить, як батьки завжди вимикають все газове та електричне обладнання, виходячи з приміщення, своєчасно ремонтують пошкоджені розетки, вимикачі та інші електроприлади, слідкують за тим, щоб балкони та сходові клітини в під’їзді не були захаращені, паркують свій автомобіль таким чином, щоб він не стояв на пожежному гідранті та не перешкоджав проїзду іншим автомобілям, у тому числі й спеціальному транспорту служб швидкого реагування, у неї формуються корисні звички та позитивний світогляд. Таким чином, батьки, які завжди готові допомогти ближньому, дбають про власну безпеку та безпеку оточуючих, можуть бути впевненими, що їхня дитина вчинятиме так само, а відповідно забезпечить власну безпеку і собі, і своїм дітям в майбутньому. Також акцентували увагу на вихованні у дітей навичок культури безпечної поведінки у поводженні із вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Попрохали батьків навчати дітей користуватися телефоном для виклику служби порятунку «101», у разі виникнення пожежі або іншої надзвичайної ситуації.

Дорослих попередили про наслідки неналежного догляду за дозвіллям власних дітей, та закликали не наражати юних мешканців міста на небезпеку! По завершенню кожної з бесід рятувальники надали своїм співрозмовникам профілактичні листівки та зауважили, що у разі виникнення надзвичайної події потрібно негайно телефонувати до Служби порятунку за номером “101”.