У 93 бригаді Холодний Яр вакциновано вже більше 2000 військовослужбовців

Процес щеплення триває згідно плану, без зривів, вакциновано вже більше 2000 військовослужбовців.

У першу чергу щепили категорії бійців, які через службові обов’язки контактують із великою кількістю людей. Це командири підрозділів, медики, кухарі тощо.

Керівний склад бригади, а саме управління, командири батальйонів, рот, взводів вакциновані на сто відсотків. Не підлягає вакцинації особовий склад, який має протипоказання.

«У цілому процес імунізації відбувається у робочому порядку, без зривів. У деяких військовослужбовців після щеплення спостерігалося незначне підвищення температури тіла, яке триває 1-2 доби. Але потім самопочуття бійців стабілізується. Це є нормальна реакція організму на вакцину, бо у людини формується імунітет. Тому не слід хвилюватися. Більше ніяких особливий ускладнень ми не відмічаємо», - зазначив керівник медичної служби бригади Анатолій Чуйкін.

Ми вдячні, що особовий склад бригади з розумінням віднісся до процесу вакцинації. Адже в той час, коли епідеміологічна обстановка в країні погіршується і кількість хворих на СОVID-19 зростає, холодноярці відповідально ставляться до свого здоров’я та роблять свій внесок у створення колективного імунітету.