У Новомоскоській школі №12 відбулись урочистості з нагоди 75 – ти річного ювілею з дня заснування школи

Ювілей рідної школи – це чудовий привід для того, щоб зустрітися з давніми знайомими і знову поринути в минулі роки шкільного життя. 30 листопада така нагода випала всім, хто прийшов відзначити 75 – ту річницю з  дня заснування школи №12.

В цей день з нагоди святкування ювілею в залі були присутні: представники міської  влади, депутатського корпусу , випускники різних років, жителі мікрорайону Кулебівка, вчителі та учні.

Офіційним відкриттям №12 школи вважається 1943 рік. Шкільний дзвінок покликав до навчання дітей різного віку. Були в одному класі і семирічки, і десятилітні діти, і навіть учні старшого віку. За 75 років школа випустила більше шести з половиною тисяч учнів, серед яких – 37 золотих медалістів та 29 срібних медалістів.

Першими почесними гостями і відкривачами концертної програми став оркестр  194 – го пантонно – мостового загону.

 

Далі  перше слово надали директору школи Сирцовій Інні Вітольдівні, яка розповіла трішечки  про історію школи та привітала своїх колег і учнів з такою важливою датою.

В ході концертної програми вчителі  були відзначені почесними грамотами і словами вдячності за багатолітню добросовісну працю, високі показники роботи,великий особистий вклад в справу навчання і виховання підростаючого покоління.

 

Простора зала школи в цей день стала своєрідної “скарбничкою” спогадів,в якій легко вмістились яскраві пісні, танці і щирі привітання.

Надзвичайна кількість випускників, колишніх працівників бажала висловати  слова вдячності своїм наставникам, та пригадати  історії зі свого шкільного життя.  Запрошені на свято мали змогу поділитися своїми досягненнями в житті, розповісти ким вони стали.

 

Серед випускників були присутні: медичні працівники; випускник, який тримав оборону Донецького аеропорту; випускники, які пов’язали своє життя с мистецтвом,а саме музикою, хореографією, пісочною анімацією, майстерністю у петриківському розписі; інженер конструктор ракет; кандидат історичних наук; головний інспектор державного рибного управління Дніпропетровської області.  Дивлячись на перелік професій, які здобули колишні учні , можна сміливо сказати, що школі є ким пишатися.

  

До слів привітання долучилися заступник міського голови Морозов Константин, депутат обласної ради Борсук Олександр.

  

Слова привітання та подяку з нагоди 75 – річчя з дня заснування школи № 12 винесла помічник депутата міської ради Олексія Фрейдіна Юлія Бенер.

  

Зворушливість музичних і танцювальних номерів школярів гармонічно  доповнювали святкову програму. Постановки, художні номери – все свідчило про клопітку підготовку учасників, які вложили свою любов і душу.  Пошукову роботу провели вчителі та учні школи, завдяки якій присутні в залі могли побачити та пригадати історичні факти і побачити себе на слайдах, котрі супроводжували концертну програму.

  

Глядацький зал емоційно відгукувався на те, що відбувалось,то очі блищали сльозами від ностальгії, то доповнювались ніжними посмішками і бурхливими аплодисментами.

По закінченню свята присутні ділились  враженнями, фотографувались  і потихеньку розбіглись, знову кожен по своїм справам, забравши з собою в душі світлі та ніжні почуття.

 

Оксана Присяжнюк