У Новомосковській школі №7 відбувся святковий концерт до Дня захисту дітей

Напередодні Міжнародного свята День захисту дітей у Новомосковській школі №7 відбувся святковий концерт, а також учні школи прийняли естафету “Діти Новомосковська за мир”.

Вже не перший рік поспіль, за ініціативи міського депутата Олексія Фрейдіна, у м. Новомосковську відбувається свято юних талантів.

Естафета розпочинається зі свята Дня Перемоги, і впевнено крокую по школах міста, другими естафету прийняли учні сьомої школи. Недарма ця естафета розпочинається саме з цих двох визначних дат, день Захисту дітей і День Перемоги , адже вони  перекликаються між собою, і  ці два   свята покликані захищати найдорожче в житті – дітей.

Ціль даної естафети – поєднати дорослих заради дитячої мрії, підштовхнути суспільство до дій, які допоможуть встановити мир в Україні та не забувати вже тих, хто у Другій Світовій війні захищав наше з вами теперішнє, озвучити мрії і цілі підростаючого покоління. В свою чергу для дітей це можливість розкрити свій світогляд через призму творчості.

31 травня поточного року, на території школи відбулось святкування Дня захисту дітей. Зараз дітлахи на канікулах, та  все ж таки продовжують відвідувати школу, а саме шкільний табір.

Тож кожен з 6 загонів, на чолі зі своїми керівниками, підготували концертну програму. Перед початком концерту кожен із загону продекламував  свій дивіз.

Святкову програму подарували найкращі таланти  школи, переможці багатьох творчих конкурсів. В їх виконанні звучали композиції про мир та дружбу. В завершенні святкового дійства 150 учасників табору, всі разом заспівали яскраву композицію про щастя.

І вже за традицією, за підтримки міського депутата Олексія Фрейдіна, по завершенню фестивалю, всі учасники отримали солодкі призи.