У Новомосковську рятувальники провели профілактичні бесіди з населянням

29 грудня 2020 року, інспекторським складом Новомосковського міськрайонного відділу разом з вогнеборцями 31-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з метою попередження пожеж та загибелі людей на них в зимовий період проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями приватного житлового сектору по вулиці Одеська в місті Новомосковськ.

В ході відпрацювання співробітники ДСНС довели мешканцям статистику пожеж та загибелі людей на них по місту та області. Попередили обігрівати житло безпечно. Батьків попередили пильніше наглядати за дітьми, адже, користуючись свободою, вони можуть потрапити в небезпеку. Нещастя з дітьми стається саме тоді, коли вони залишаються на самоті – коли працюють електропобутові прилади та є вільний доступ до сірників та запальничок.

Для якісного засвоєння застережень, громадянам були вручені профілактичні листівки «Бережіть своє житло від пожеж!»

Пам’ятайте, що дотримання рекомендацій та застережень рятувальників є гарантією безпеки для Вас та Ваших близьких. У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером “101”.