У Новомосковську підбили підсумки конкурсу на “Кращу новорічну іграшку зроблену власними руками”

Новорічні свята – відмінна можливість проявити творчий підхід та зробити новорічні іграшки своїми руками. Тому керівники творчих колективів будинку культури ім. О.Гончара м. Новомосковська не упускають можливість скористатися цим. І вже другий рік поспіль для своїх юних артистів  влаштовують такий творчий конкурс, як “Іграшка своїми руками”.

28 грудня у будинку культури ім. Олеся Гончара м. Новомосковська відбулась святкова програма, і було оголошено результати конкурсу на кращу новорічну іграшку зроблену своїми руками.

Метою даного конкурсу, є популяризація серед дітей, місцевих традицій святкування циклу новорічних свят. Сформувати практичні вміння і навички у дітей по виготовленню новорічно – різдвяних ялинкових прикрас, які символізують та відображають регіональні традиції  в народній творчості, розвивати у дітей фантазію, дизайнерські здібності.

В цьогорічному конкурсі приймали участь близько 40 дітей. Дітлахи готували свої новорічні іграшки протягом місяця, адже стартував конкурс ще 17 листопада,і  свої роботи учасники могли подавати до 17 грудня. До уваги глядачів були представлені  іграшки, виготовлені  в різних техніках та з різноманітних матеріалів.

Втілити  в життя даний конкурс, допоміг депутат міської ради Олексій Фрейдін. Варто зазначити, що виокремити найкращі роботи було дуже важко, адже кожна іграшка була неповторною по своєму виконанню. Дякуючи Олексію Валерійовичу всі учасники конкурсу змогли отримати дипломи та солодкі призи за свої майстерні роботи.

Також для створення  новорічного настрою в цей день  вихованці будинку культури показали свої не менш талановиті здібності і  для своїх рідних влаштували чудовий святковий концерт з піснями танцями, іграми та загадками.