У Новомосковську оприлюднили правила поведінки в умовах карантину для навчальних закладів міста

Новий навчальний рік у м. Новомосковську стартує 1 вересня у звичному режимі, але з врахуванням вимог карантину.

Замість святкових лінійок у Новомосковських школах будуть проводити зустрічі з дітьми на свіжому повітрі, або відразу уроки у класах. Також, МОЗ розробило пам'ятку для батьків учнів навчальних закладів м. Новомосковська:

1) Перше вересня буде в новому форматі, лінійки не буде, а буде зустріч вчителя і учнів, на дистанції від інших класів.

2) Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.

3) В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.

4) При вході в школу обробляти руки антисептиком.

5) Під час перерв всі учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Тому запасайтеся масками(3 маски на день)! Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичний пакетик (zip - пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розмістять спеціальні урни.

6) Вчителям, персоналу та учням щоранку будуть проводити температурний скринінг.

7) За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя предметника, у якого урок.

8) Ви, як батьки, зі свого боку: перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини, оцініть стан здоров'я дитини та стан здоров'я самого себе ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттєм чи кашлем. Тобто будь - які ознаки ОРВІ і ви залишаєте дитину вдома!!!

9) Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.

10) Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети : фізкультури та інформатики.

11) Забезпечення питного режиму в школі буде, але кожен ОБОВ'ЯЗКОВО зі своєю пляшечкою води.

12) Для кожного класу буде визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами, по всій школі ходити не дозволяється.

13) Для того, щоб поїсти в їдальні для кожного класу також будуть відведені окремі перерви)