У Новомосковську нарешті почали ремонт деформаційних швів Самарського мосту

Самарький міст у Новомосковську, який ще називають Краснокутянським, є початком однієї з головних міських артерій у місті. По ньому щодня проїжджає велика кількість автотранспорту, у тому числі громадського. Та його стан продовж кількох останніх років дуже бентежить як мешканців міста, так і міську владу.

Деформаційні шви на мості давно розбилися через постійну вібрацію від руху транспорту, через що й дорожнє полотнище втратило свою цілісність та на дорозі з’явилися величезні ями.

Нещодавно журналісти телеканалу Самарь підняли це питання у інтерв’ю із першим заступником Новомосковського міського голови з питань ЖКГ Дмитром Ковальовим, який розповів про причини виникнення ям на мості. Він розповів, що міст не входить до власності міста та стоїть на балансі Облавтодора.

Вирішенню питання посприяв народний депутат України Вадим Нестеренко, який за проханням міськвиконкому звернувся до керівництва Дніпропетровського облавтодору та заручився їхньою згодою на ремонт мосту.

Народний депутат сказав що особисто перевірить якість ремонту Самарського мосту та буде домагатися, щоб в обласному бюджеті виділили кошти на капітальний ремонт споруди.

Більше тижня виконанню робіт заважали складні погодні умови та, як тільки вони покращилися, працівники дорожньої служби розпочали підготовчі роботи.

Наразі на мості перекрито частину проїжджої смуги та ведеться огляд деформаційних швів, після якого буде визначено об’єм робіт та складено кошторис. При цьому, невідкладно розпочато ремонт асфальтного полотнища на мості, аби не ускладнювати рух автотранспорту.

Керівництво Облавтодору обіцяє завершити роботи з ремонту швів у максимально короткий термін.