У Новомосковську відбудеться творчий вечір та виставка картин художника Івана Малича

29 лютого 2020 року, о 16:00 в читальному залі Новомосковської центральної міської бібліотеки пройде творчий вечір, присвячений художнику Івану Даниловичу Маличу. Захід спільно з бібліотекою організовує благодійна організація, Міжнародний Благодійний Фонд «Крок з надією».

Іван Данилович Малич народився в селі Чутове Полтавської області, але за своє життя побував у багатьох містах, тому на його полотнах яскраво відображається краса Камчатки, Кавказу, Карпат, Молдови та, звісно, рідної Полтавщини. Протягом життя майстер написав більш ніж 500 картин, став лауреатом Всесоюзних художніх виставок, мав персональні виставки у Полтаві, Диканці, Карлівці, Чутовому та багатьох інших містах. Митець є лауреатом VII фестивалю «Літа на осінь повернули», а також переможцем конкурсу творчих робіт «Зігріємо долоні своєю майстерністю». Іван Малич був відзначений Міжнародною премією «Дім Башкірцевої», який знаходиться у місті Ніцца, Франція.

Останні дні свого життя художник провів у місті Новомосковську, тому саме тут відбудеться перша виставка, присвячена його пам’яті та творчий вечір авторської пісні Євгенія Баранова.

Запрошують всіх містян приєднатися до прекрасного в читальному залі центральної міської бібліотеки 29 лютого о 16:00.