У Новомосковську відбувся урочистий запуск музичного фонтану на площі Героїв

30 квітня у Новомосковську, у серці міста, на площі Героїв відбувся урочистий запуск музичного фонтану, який вражає своїм розмахом, масштабністю та видовищністю. Під десяток музичних композицій фонтан викидає кольорові струмені води на висоту чотириповерхового будинку.

В світі існує неймовірна кількість фонтанів. Прогресивні дизайнери, конструктори та архітектори сучасності сміливо беруться за, здавалося б, неможливу місію – приборкати водяну стихію. І це їм вдається: вода танцює під їхню музику, закручується у нереальні спіралі і набуває найдивовижніших обрисів. Своїми неймовірно красивими фонтанами пишаються Париж, Барселона, Сеул, Дубаї та ін. Тепер же подібний фонтан, яким можна пишатись, запрацював і в нашому рідному місті – у Новомосковську.

Завдяки зусиллям народного депутата України Вадима Григоровича Нестеренко – Новомосковську є чим пишатись. Адже 50 років центральна площа Новомосковська не знала ремонту, останні 20 років були мрії, були слова, але далі справа не йшла. Саме завдяки зусиллям Вадима Нестеренко був розроблений проект з реконструкції площі Героїв і були виділені гроші з державного бюджету України.

Площа Героїв капітально зроблена за рахунок цільової урядової Субвенції з фонду регіонального розвитку державного бюджету. Термін «цільова» означає, що Субвенція дана під конкретний інфраструктурний проект, під конкретну проектно-кошторисну документацію. Витрачати цю Субвенцію на що-небудь інше, по-перше, це кримінальний злочин, а по-друге, в такому випадку Кабмін просто забрав би ці гроші назад в держбюджет. Саме тому, якби не Вадим Григорович, то подібна площа з фонтаном могла б бути у Кривому Розі, Павлограді чи Кам’янському, але не в Новомосковську.

В цей святковий день зі словами привітання до містян звернувся і сам Народний депутат України Вадим Нестеренко.

Раніше у Новомосковську було кілька візитівок – «горбатий міст», Свято-Троїцький собор, пам’ятник «Літак», а тепер за ініціативи Вадима Нестеренко в самому центрі міста з’явилося справжнє європейське чудо – комфортна й затишна територія з одним з кращих в Україні та Європі фонтанів.

Звичайно не обійшлося свято і без невеличкої концертної програми. Сам святковий концерт проходив за участі кращих творчих колективів міста. Танцювальні та вокальні колективи нашого міста подарували усім гостям свята незабутні виступ.

Зворушливість музичних і танцювальних номерів юних талантів Новомосковська гармонічно  доповнювали святкову програму. Постановки, вокальні та танцювальні номери – все свідчило про клопітку підготовку учасників, які вклали любов і душу у власні виступи.

Після спільного відліку «5…4…3…2…1», під гучні оплески всіх присутніх та під звучання фанфар, немов танець казкового водоспаду, запрацював музичний фонтан.

Не дивлячись на постійні критики з боку деяких новомосковців стосовно оновленої площі та фонтану, вся площа Героїв була повністю «забита» людьми. Містяни щиро раділи та посміхались, знімали святкове дійство на свої гаджети та фотографувались на оновленій площі.

Ще довго жителі нашого міста товпилися на площі біля фонтану, аби зробити побільше гарних фото. Хтось співав пісні, хтось танцював, але було видно одне: заряд позитивних емоцій та гарного настрою отримали всі жителі міста, та гості, які прийшли на свято.