У Новомосковську відбувся онлайн – ярмарок вакансій

Провідними фахівцями Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Іриною Санжаревською, та Анною Ніколаєнко 27.01.2021 року було проведено онлайн - ярмарок вакансій у режимі ZOOM – конференції.

Захід провели в рамках проєкту «Нове покликання», що впроваджується за підтримки Німецького Товариства міжнародного співробітництва (GIZ) для працівників які звільнені з органів публічної влади.

Для участі в конференції були запрошені роботодавці: директор Середньої загальноосвітньої школи № 17 Загальноосвітній навчальний заклад І – ІІІ ступенів Кошова Світлана, ФОП Сотула Віта, заступник директора Новомосковського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лало Ольга, та 14 пошукачів роботи.

Роботодавці запропонували зайнятість у сферах страхування, освіти, та соціальної роботи.

Фахівці центру зайнятості проінформували про кар’єрне консультування, електронні сервіси служби зайнятості, можливості професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації, ознайомили з затребуваними вакансіями Новомосковського міськрайонного центру зайнятості, можливістю використання інтерактивної карти вакансій «Googlemaps», послугами рекрутингу з використанням резюме шукача роботи для більш детальної інформації у сприянні працевлаштування.

Конференція в режимі онлайн була корисною і зручною як для роботодавців так і для безробітних осіб. Можливості отримати дистанційне навчання та пропозиції зайнятості зацікавили шукачів роботи.