У Новомосковську вшанували пам’ять героя АТО Олександра Мітягіна

Сьогодні, 27 травня, на подвір’ї Новомосковського закладу загальної середньої освіти №18 відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня народження захисника України, загиблого героя АТО Олександра Мітягіна. Життя славетного героя обірвалося на 38-му році життя. У п’ятницю, 28 травня, Олександру виповнилося б сорок п’ять років.

Митягін Олександр Петрович народився 28 травня 1979 р. в Новомосковську. В 1986 році Саша пішов в перший клас до середньої школи № 18. Добрий, порядний, чесний – тільки таким пам’ятають його вчителі та однокласники. Олександр гарно навчався, мріяв, як і всі його товариші про світле майбутнє. Але не судилося…

28 серпня 2014 р. у бою під Новоазовськом, Донецької області, розвідувальна група батальону патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1», в складі якою був О. Мітягін, натрапила на передовий підрозділ кадрової російської армії, яка зайшла на територію України. Після бою Олександра не знайшли ні серед поранених, ні серед убитих. Була надія, що він живий, що потрапив у полон і його зможуть повернути додому. Та після тривалих пошуків він, за останками, майже через рік, був ідентифікований серед загиблих за експертизою ДНК. 17 серпня 2015 року воїна поховали.

Указом Президента України «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Мітягін Олександр Петрович нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня та медаллю «Захисник Вітчизни» посмертно.

Після закінчення мітингу всі присутні вшанували пам'ять полеглого героя Олександра Мітягіна хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки воїна.