У Новомосковському Терцентрі пройшов перший тренінг по підтримці ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей

25 червня у Новомосковському Територіальному центрі соціального обслуговування  в рамках проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей» відбувся перший тренінг «Психічна травма. Допомога та самодопомоги. Система ресурсів BASIC PH».

Сам же тренінг проводила Проніна Валентина Володимирівна - психолог центру медичної реабілітації госпіталя ветеранів війни при лікарні ім. Мечникова, м. Дніпро.

Говорячи про тему заходу, Валентина Володимирівна відзначила, що сьогодні українські спеціалісти мають змогу ознайомитися з передовими світовими методиками психологічної реабілітації. Перш за все, Валентина Володимирівна наголосила, що стрес і психологічні проблеми ніколи не можна приховувати. Під час заходу велика увага приділялась саме психологічній реабілітації воїнів АТО.

Учасники тренінгу вчилися особливостям спілкування з людьми, які пережили важку психічну травму, ознайомилися з основами психічних травм, проводили практичні вправи з подолання стресу. Окремим пунктом програми стало знайомство з ізраїльською системою ресурсів BASIC PH та практичною методикою переробки психотравмуючих подій.