У Новомосковському районі серед школярів відбулись змагання з допризовної фізичної підготовки юнаків

Щороку на початку квітня на базі Миролюбівської ЗОШ проходять змагання з допризовної фізичної підготовки юнаків.
Заклад має всі умови для проведення таких заходів як районного, так і обласного рівнів. У 2010 році тут було повністю модернізовано смугу перешкод, котра немає аналогів серед шкіл Дніпропетровської області, є два стрілецьких тири з дистанцією стрільби 10 та 50 метрів, які можна використовувати для тренувань з пневматичної та вогнепальної зброї.

Перевірити свою фізичну підготовку та готовність до захисту Вітчизни прибули юнаки Перещепинського ООЗ №1, Вільненського та Панасівського НВК, Василівської, Голубівської, Керносівської, Попасненської і Черкаської ЗОШ.
Юнаки 2002-2003 років народження змагалися у подоланні смуги перешкод, підтягуванні на високій перекладині, бігу на 100 м, метанні гранати, стрільбі з пневматичної гвинтівки, кросу на 1000 м.

На усіх етапах змагань розгорталася запекла боротьба, адже кожна виграна секунда чи метр, кожне додаткове підтягування або влучене під час стрільби очко вирішували долю не тільки учасників, а й їх команд.
Хороша організація змагань з боку адміністрації Миролюбівської ЗОШ дозволяла проводити їх у швидкому темпі. На кожному етапі згідно з жеребкуванням змагались по дві команди. Виконавши випробування, оформивши результати та трохи відпочивши у наметах, юнаки переходили до наступних вправ.

За підсумками змагань у подоланні смуги перешкод перше місце виборов Олександр Барабоша (Вільненський НВК), друге – Дмитро Баличев (Черкаська ЗОШ), третє – Дмитро Круглій (Миролюбівська ЗОШ), серед шкіл першою стала Голубівська ЗОШ, другим – Вільненський НВК, третьою – Миролюбівська ЗОШ.

Найкращою у підтягуванні на високій перекладині стала команда Попасненської ЗОШ, другою – Черкаська ЗОШ, третьою – Голубівська ЗОШ. Серед учасників найбільшу кількість підтягувань виконали Олексій Левицький з Василівського НВК та Артем Чупахін з Попасненської ЗОШ – 21 раз, Дмитро Кулик з Попасненськї ЗОШ – 15 разів. По 14 разів підтягнулися Дмитро Баличев і Кирило Пронько з Черкаської ЗОШ та Павло Порошин з Миролюбівської ЗОШ.
Найдальше метнули гранату Дмитро Горбенко (Попасненська ЗОШ) – 51 м, Ярослав Помазан (50 м) та Володимир Султанов (48 м) з Голубівської ЗОШ. Перемогла у цьому виді Голубівська ЗОШ, другою стала Попасненська ЗОШ, третім – Перещепинський ООЗ №1.

Найбільшу кількість очок у стрільбі набрав Дмитро Кулик (Попасненська ЗОШ), друге місце отримав Дмитро Круглій (Миролюбівська ЗОШ), третє – Павло Порошин (Миролюбівська ЗОШ). Кращою стала команда Миролюбівської ЗОШ, другою – Попасненської ЗОШ, третьою – Перещепинського ООЗ №1.
У бігу на 100 метрів перше місце здобув Яков Анастасян (Перещепинський ООЗ №1), друге – Владислав Ковтун (Голубівська ЗОШ), третє – Олексій Левицький (Василівський НВК). Серед команд перемогла Голубівська ЗОШ, другу сходинку п’єдесталу посіла Миролюбівська ЗОШ, третю – Перещепинський ООЗ №1.
Юнаки Миролюбівської ЗОШ здобули перше місце у кросі на 1000 м, другими стали представники Голубівської ЗОШ, третіми – Панасівського НВК. Найкращий результат показав Владислав Ковтун (Голубівська ЗОШ) – 3,08 хв., другий – Сергій Смішний (Керносівська ЗОШ) – 3,11 хв., третій – Павло Порошин (Миролюбівська ЗОШ) – 3,18 хв.

У шестиборстві відзначились Дмитро Баличев (Черкаська ЗОШ), який набрав 3993 очки, Дмитро Круглій та Павло Порошин (Миролюбівська ЗОШ) – 3889 і 3868 очок відповідно.

Лідером у командному заліку стала Миролюбівська ЗОШ, другою – Голубівська ЗОШ, третім – Перещепинський ООЗ №1.
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами і медалями, які вручили директор Миролюбівської ЗОШ М. Б. Лаудін та головний суддя змагань П. М. Трумбаль. Особливі нагороди отримали юнаки, які за найкоротший час подолали смугу перешкод та вибили найбільшу кількість очок під час стрільби.
Районна першість з допризовної підготовки стала гарним випробуванням перед зональними обласними змаганнями, які теж відбулись на базі Миролюбівської ЗОШ, де команда закладу виборола право брати участь у фінальних обласних змаганнях.

За матеріалами “Присамарської ниви”