У Новомосковському ліцеї “Самара” вшанували найкращих учнів та переможців олімпіад

29 березня  в ліцеї «Самара»  відбувся знаменний і дуже урочистий день. Цього дня  вшановували кращих ліцеїстів - переможців міських та обласних олімпіад і конкурсів, а також відмінників навчання.

Щорічне нагородження переможців грошовими стипендіями проводиться згідно зі статутом Новомосковського міського ліцею «Самара» з метою збільшення інтересу та мотивації учнів ліцею до вивчення базових дисциплін, а також їхнього матеріального заохочення.

Для ліцеїстів, інтелектуальних чемпіонів це момент тріумфу і слави, а для всіх, хто поки не здобув свої перемоги, привід щиро порадіти за своїх друзів і однокласників та задуматися: «Що я можу і хочу зробити ще, щоб у наступному році призером і стипендіатом був я?!»

Цьогоріч  ліцей взяв майже 80 призових місць у міських та обласних олімпіадах і конкурсах. І це дуже гідний результат, який став можливим завдяки налагодженій і тісній співпраці педагогів ліцею та  учнів.

Як же радісно і приємно було  ліцеїстам отримати заслужені стипендії за свій якісний та результативний інтелектуальний труд. Адміністрація ліцею, батьки та педагоги переконані, що зароблені своїм інтелектом і наполегливою працею грошові винагороди стануть дієвим стимулом для всіх учнів ліцею.