У міськраді Новомосковська пройшла чергова X сесія VIIІ скликання

Сьогодні, 28 травня, у великій залі Новомосковської міської ради зібрались депутати, представники місцевої влади, директори та представники комунальних, та держустанов міста, представники ЗМІ та громадськість на чергову X сесію Новомосковської міської ради VIIІ скликання.

В залі міськради зареєструвалися 29 з 38 народних обранців. Сам же порядок денний складався з 57 питань (42 з них це земельні питання).

Після того як депутати обрали секретаріат та лічильну комісію, присутні змогли приступити до розгляду черги денної.

На сесію винесли та розглянули наступний перелік питань:

-  Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року № 19 «Про бюджет Новомосковської міської територіальної громади на 2021 рік».

- Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 30.03.2021 року №164.

- Про внесення змін до рішення міської ради від 18.11.2020 № 7 «Про утворення виконавчого комітету Новомосковської міської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

- Про внесення змін до структури виконавчих органів Новомосковської міської ради.

- Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради від 24.12.2020 № 24 «Про розподіл функціональних повноважень між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету Новомосковської міської ради».

- Про включення до переліку Другого типу об’єктів нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковськ.

- Про внесення змін до рішення міської ради від 25.09.2020 року №1381 «Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Новомосковська житлового будинку за адресою: м. Новомосковськ, вул. Павлоградська, 2А».

- Про внесення змін до рішення міської ради від 05.03.2021 № 140 з 01.06.2021.

- Про затвердження Положення про Новомосковський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

- Про затвердження Статуту комунального позашкільного навчального закладу «Новомосковська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа».

- Про затвердження нової редакції Статуту Комунального некомерційного підприємства «Новомосковська центральна міська лікарня» Новомосковської міської ради».

- Про погодження структури та граничної чисельності штату Комунального некомерційного підприємства «Новомосковська центральна міська лікарня» Новомосковської міської ради» з 01.06.2021 року.

- Про передачу майна на баланс КП «Новомосковськ водоканал».

- Про внесення доповнень до рішення Новомосковської міської ради від 28.02.2019р. №815 «Про затвердження Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств, установ та закладів Новомосковської міської ради на 2019-2021рр.»

- Земельні питання.