У ДніпроОДА урочисто нагородили аграріїв Новомосковщини

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це свято, присвячене всім аграріям країни та було засноване в 1993 році. Саме на передодні такого чудового свята, з нагоди Дня працівників сільського господарства,  в Дніпропетровській облдержадміністрації пройшла церемонія урочистого нагородження найкращих трударів області. До переліку «найкращих» потрапили і аграрії Новомосковщини.

На урочистій церемонії були присутні: Любович Олександр Андронович - позаштатний радник голови ДніпроОДА з питань АПК, Нестеренко Вадим Григорович – народний депутат України, позаштатний радник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Удовицький Вадим Олексійович – начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, Кужман Олег Миколайович – перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Голови райдержадміністрацій, начальники управлінь (відділів, секторів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники обласних служб, представники профспілкових районних організацій, керівники та працівники сільськогосподарських підприємств області, представники засобів масової інформації.

Розпочалися урочистості зі слів привітання від першого заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації  Олега Кужмана, позаштатного радника голови ДніпроОДА з питань АПК Олександра Любовича та народного депутата України Вадима Нестеренко, які подякували аграріям за їх нелегкий труд та побажали подальших успіхів в розвитку сільськогосподарського виробництва нашого регіону.

Серед сотень інших підприємств, господарств та агрокомплексів Дніпропетровщини Новомосковський район зайняв не мало призових місць. Дипломом «По підсумкам збирання  ранніх зернових культур  «Жнива– 2018» за зайняте ІІ місце  був нагороджений Новомосковський  район; Дипломом «По підсумкам збирання  ранніх зернових культур  «Жнива– 2018» за зайняте ІІ місце –  ТОВ АПК «Спаський» Новомосковського  району( керівник Пришедько Юрій Олексійович);  Подякою «Кращий працівник у галузі тваринництва» (району) був нагороджений Луценко Владислава Святославовича, оператор машинного доїння товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма ім. Горького Новомосковського району.

Також, Грамотами та нагрудними знаками Верховної Ради України і особистими подяками народного депутата України Вадима Нестеренко за особистий внесок у розвиток агропромислової індустрії, заслуги перед українським народом та з нагоди Дня працівників сільського господарства  були нагороджені:

- ЗАВОРОТНІЙ Віктор Петрович (президент ТОВ «Агро-Овен»);

- ЗОРЕНКО Володимир Григорович (керівник фермерського господарства «Зоря»);

- МАЗАН Валентина Михайлівна (головний бухгалтер ТОВ «Агрофірма Орільська»);

- БОЧКАР Микола Васильович (директора ТОВ «Агрофірма ім. Горького»).

Особистою подякою народного депутата України Вадима Нестеренко за високий професіоналізм, наполегливий труд і самовіддану працю на благо людства, особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу Юрʹївського району та з нагоди Дня працівників сільського господарства нагородили ГУДОЖНИК Леоніда Васильовича (директора фермерського господарства «МЮД»).

Від того, як йдуть справи в області сільського господарства України, залежить безпосередньо добробут громадян нашої країни, її незалежність в економічному плані, благополуччя нашого покоління і усіх майбутніх поколінь, загальне здоров`я нашої нації. Дніпропетровщина входить до трійки лідерів України за обсягами виробництва сільськогосподарської продукції, а це все  - результат важкої та професійної роботи аграріїв, за що їм низький уклін.