У Дніпровському, Новомосковському та Кам’янському районах ремонтують дороги державного значення

На головних магістралях Дніпропетровщини приводять до ладу найпроблемніші ділянки. Ремонтують автошляхи державного значення. Уже завершили роботи на одній із доріг у Синельниківському районі. Наразі техніка працює у Дніпровському, Новомосковському, Кам’янському.

«Підтримуємо дороги області у належному стані. Аби вони були безпечними. Зокрема, для пересування евакуйованих та машин з гуманітаркою. Адже Дніпропетровщина межує з регіонами, де ведуться активні бойові дії. Маємо чимало роботи, і погода сприяє», – зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

На найпроблемніших відрізках дорожники зрізають понівечений верхній шар покриття. Після – обрубують краї, видувають пил. Тоді підґрунтовують основу бітумною емульсією, аби добре взявся асфальт.

«Для нового покриття використовуємо модифікований асфальтобетон. Він себе добре «зарекомендував». Стоїть як мінімум три роки, – розповів майстер ділянки Михайло Лобода. – Ремонт виконує бригада з 10 людей. Усі працюють із задоволенням, просяться на роботу». 

Трасами Дніпропетровщини користуються чимало мешканців із сусідніх областей. Наприклад, подружжя Дарзіних із Донеччини. Тетяна з Юрієм відвезли доньку з онукою до Сум. Тепер повертаються додому – разом зі своїми кішкою та собакою.

«Були вкрай здивовані ремонту автошляхів у воєнний час. Ямки усі закладають. Ми дуже задоволені і вдячні. Тому що добре почуваєшся на такій дорозі. Раніше траса була в жахливому стані. Тепер – краса!», – поділилася мешканка Мирнограда Донецької області Тетяна Дарзіна.

Нині усі державні дороги Дніпропетровщини проїзні. Інформацію про стан автошляхів можна отримати за телефоном диспетчерської служби 095 009 70 90. Лінія працює цілодобово.

На Дніпропетровщині ремонтують автошляхи державного значенняНа Дніпропетровщині ремонтують автошляхи державного значення

На найпроблемніших відрізках зрізають пошкоджений верхній шар На найпроблемніших відрізках зрізають пошкоджений верхній шар

Основу підґрунтовують емульсієюОснову підґрунтовують емульсією

Після – укладають асфальт,..Після – укладають асфальт,..

..ущільнюють новий шар..ущільнюють новий шар

Використовують модифікований асфальтобетонВикористовують модифікований асфальтобетон

Він стоїть мінімум 3 рокиВін стоїть мінімум 3 роки

Працює бригада з 10 дорожниківПрацює бригада з 10 дорожників

Роботи тривають у Дніпровському, Новомосковському та Кам’янському районахРоботи тривають у Дніпровському, Новомосковському та Кам’янському районах