Учителька з Новомосковська стала Лауреатом обласного конкурсу

На Дніпропетровщині підбили підсумки обласного конкурсу на кращий учительський проект (спільнодію) до 160-річниці від дня народження А. П. Чехова «К жизни, полной высокого смысла…». Серед учасників та переможців була Шевченко Лариса Данилівна, учитель зарубіжної літератури середньої загальноосвітньої школи №2 м. Новомосковськ.

Даний конкурс проводився з метою популяризації творчої спадщини А.Чехова, у зв’язку з відзначенням 160-річниці від дня народження письменника, а також підтримки творчості вчителів російської мови, літератури та зарубіжної літератури; розвитку професійної компетентності; пошук нових форм і методів навчання, ідей, сучасних педагогічних інформаційно-комунікативних технологій; розвиток педагогічної творчості, вміння використовувати нові інноваційні підходи в освіті; застосування педагогіки партнерства; виявлення та поширення кращих методичних напрацювань педагогів Дніпропетровщини.

Загалом конкурс проводився заочно обласною філологічною майстернею № 15 кафедри соціально-гуманітарної освіти Дніпропетровської академії неперервної освіти. Конкурс проводиться з 1 жовтня 2019 року до 30 січня 2020 року включно.

Після того як вчителі російської мови, літератури та зарубіжної літератури Дніпропетровської області завершили подавати свої доробки на конкурс, журі переглянуло кожну із робіт та обрало переможців. Так, Лауреатом обласного конкурсу на кращий учительський проект стала Шевченко Лариса Данилівна, учитель зарубіжної літератури середньої загальноосвітньої школи №2 м. Новомосковськ.

Окрім Лариси Данилівни у різних номінаціях перемогу здобули ще 23 вчителі Дніпропетровщини.

Переможці конкурсу під час проведення Майстерfest будуть нагороджені дипломами та невеличкими призами, лауреати – відповідними сертифікатами.