Тяжка хвороба забрала життя видатного тренера з Новомосковська Олександра Сігєєва

Трагічна новина для всієї спортивної спільноти Новомосковська. Вчора, 26.02.2023, після тривалої боротьби з хворобою перестало битися серце видатного тренера ДЮСШ з футболу СІГЄЄВА Олександра Івановича.

Сігєєв Олександр Іванович – працював та виховував дітей з футболу ДЮСШ з 1977 року, виросли при ньому не одне покоління футболістів, у тому числі є професіонали, такі як Скрипник Віктор, Ситник Олександр, Дорошенко Кирило, Білий Максим, Танковський В'ячеслав та інші… якщо є хлопці які виросли у реальних та сильних футболістів, отже правильно закладено виховання та спортивний потенціал розкритий у повній мірі. Більшість міста з дитинства ходили до Олександра Івановича та Віталія Анатолійовича – це 2 тренери, які піднімали та розвивали багато років дитячий футбол у місті Новомосковськ.

У тренера діагностували низькодиференційовану аденокарциному шлунка (малодиференційована аденокарцинома шлунка, аденокарцинома G3 шлунка). Клітини цієї пухлини неможливо ідентифікувати з певною тканиною. Це найбільш злоякісний тип раку шлунка. Характеризується швидким зростанням і метастазуванням.

Нажаль хвороба забрала життя у Олександра Сігєєва.

Висловлюємо наші щирі співчуття всім рідним та близьким Олександра Івановича.

Про дату та місце прощання буде повідомлено додатково.