Сьогодні у Новомосковську вшановують пам’ять загиблого героя АТО Максима Гребенюка

Максим Гребенюк народився 30 серпня 1996 року у м. Новомосковськ (Дніпропетровської області), одразу після закінчення школи, записався добровольцем у зону АТО. Хлопець був зачислений до полку патрульною служби міліції особливого призначення “Дніпро – 1”, де став наймолодшим бійцем.

Не дивлячись на юний вік Максим зміг гідно себе проявити, адже він завжди рішуче виконував поставлені завдання. Прослужив Максим зовсім не довго, 24 січня 2015 року під час обстрілу російськими збройними формуваннями біля села Піски, що знаходиться під Донецьком, Максим рятував пораненого солдата під артилерійським вогнем, міна влучила просто в бліндаж, Максим загинув миттєво.

Указом Президента України від 15 травня 2015 , за особисту мужність і високий професіоналізм виявлені у захисті держаного суверенітету та територіальної цілісності країни, вірність військовій присязі, Максим Гребенюк був нагороджений орденом “За мужність” III ступеня, посмертно.

Щоб увіковічити пам'ять про героя, на фасаді Новомосковської ЗОШ 2 були встановлені три меморіальні дошки воїнам-героям АТО загиблим за Україну на сході країни, які раніше навчалися в цій школі.Свого часу Руслан Дубовик, Максим Гребенюк і Віктор Мельников закінчили цей навчальний заклад, тому їх імена та подвиг будуть зажди пам'ятати не тільки мешканці Новомосковська, але й усі українці.