Сервіс Crezu поділився порадами, де взяти кредит, якщо в банку відмовляють

Експерти Crezu, сервісу по підбору термінових позик в Україні, поділилися порадами з позичальниками про те, де та як взяти гроші, якщо банк відмовив у позиці.

На практиці банківський кредит не завжди доступний, стверджують фахівці. У банку є цілий перелік причин для відмови, про які позичальник може й не здогадуватися. Наприклад, в кредитній історії були зафіксовані відмови інших кредитних організацій, на позичальника покладено високе кредитне навантаження, у нього недостатній дохід або низький скоринговий бал.

Мова йде не тільки про іпотеку, а й про споживчі позики. Сьогодні багато банків пропонують позики під різні потреби та з різними умовами - з кредитним лімітом на картці, в розстрочку для покупки товарів й т.ін.

Одна з поширених ситуацій, коли людина приходить до відділення, сподіваючись отримати невелику суму, розповідає про себе, а в найвідповідальніший момент чує відмову. За часів локдауна такі випадки стали частішими, адже багато українців втратили роботу або частину доходів. Клієнти, які раніше розглядалися банками як надійні, стали проблемними.

Особливо гостро банки реагують на червоні позначки в кредитній історії. Досить одного пропущеного платежу, щоб клієнт перейшов в категорію неблагонадійних. Crezu зазначає, що серед клієнтів часто затребуваний кредит з прострочкою.

Вік позичальника також має значення. Найбільш доцільним для банків вважається вік від 25 років та не старше 45 років. Якщо позичальникові 22-23 роки або, навпаки, за 60 років, шанси отримати схвалення скорочуються в рази.

Сервіс по підбору позик Crezu рекомендує звертатися до мікрофінансових організацій.

Це досить дорогі кредити, однак є кілька переваг перед банками:

  1. Оформлення без формального підходу. Робота МФО заточена для якнайшвидшого розв'язання всіх фінансових проблем клієнта. Розгляд заявки за 5 хвилин, видача коштів на картку за 10-15 хвилин. При повторному зверненні весь процес займає 5-8 хвилин. Оформлення не вимагає поїздки в офіс, можна отримати гроші повністю віддалено online.
  2. Цілодобовий доступ до сервісу та особистого профілю 24/7. Від позичальника потрібні тільки вихід в інтернет та картка будь-якого банку.
  3. Без прихованих умов. У банках менеджери можуть не повідомляти про приховані умови та додаткові платежі, які супроводжують кредит. Мікрокредитні компанії пропонують прозорі умови.

Crezu зазначає, що оформлення позики в МФО можливо на будь-які потреби. Позичальники беруть гроші на покупку побутової техніки та електроніки, ремонту, одягу та взуття, їжі, оренди, погашення інших кредитів та перекредитування. Згідно зі статистикою сервісу, на даний момент більшість клієнтів беруть позики на споживчі потреби, такі як покупка товарів в інтернеті.