Прийомна родина з Новомосковська здобула перемогу в номінації «Золота ліра» фестивалю прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу

Прийомна родина з Новомосковська здобула перемогу в номінації «Золота ліра» фестивалю прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу «Різдвяні зустрічі», який проходив 12 січня 2019 року в Дніпровському Палаці дітей та юнацтва. «Золота ліра» - це номінація для сімей, в яких діти мають музичні або вокальні здібності.

За неповних три роки подружжя Савченків стало багатодітною родиною, яка виховує трьох прекрасних донечок – Олену, Олександру та Софію. Ілона та Віталій намагаються максимально розкрити всі грані здібностей дітей. Протягом двох років дівчатка в цій родині займалися у вокальному гуртку, відвідували модельну студію «Аніта», займалися танцями у шкільному гуртку. Олександра та Софія відвідують секцію гімнастики. Але все ж таки, перевага віддається музиці: всі дівчата є ученицями музичної школи.

У вересні 2018 року діти вперше підготували вокальний виступ на конкурс «Мама плюс Я» та були тепло прийняті глядачами.

Лише батьківська увага та турбота робить можливим такий активний розвиток творчих здібностей. В цій родині панує атмосфера любові та взаємоповаги, щирості й відкритості.

Віталій та Ілона докладають усіх зусиль для того, щоби діти виросли самостійними, успішними особистостями. Від щирого серця вітаємо нашу родину! Нових перемог, здобутків та здійснення усіх мрій!

Довідково: Фестиваль «Різдвяні зустрічі», організатором якого є Благодійний фонд «Помагаєм», щорічно збирає родини, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В рамках фестивалю проходить нагородження сімей в 10 номінаціях.

У 2019 році в заході взяли участь 70 родин, які виховують 400 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з різних куточків Дніпропетровської області.

За матеріалами: Новомосковської міської ради