Поліцейські з Новомосковщини відвідали військовослужбовців, які несуть службу на лінії фронту

Разом з жителям та громадськими організаціями Піщанської територіальної громади, поліцейські зібрали та доставили бійцям готові обіди, печиво, турнікети, рації та інші необхідні речі.

Піщанська територіальна громада вкотре показала, як люди об’єдналися заради спільної мети. Місцеві жителі, поліцейські, волонтери, підприємці, органи влади – всі роблять свій внесок заради перемоги України над російським агресором. Навіть маленькі діти разом з мамами випікають медово-імбирне печиво для наших бійців.

Керівництво поліції Дніпропетровської області підтримало ініціативу поліцейських офіцерів Піщанської громади Володимира Гужви, Артема Денисенка та Ігоря Волобуєва, які визвалися доставляти зібрану допомогу нашим бійцям на передову.

Цього разу, 2 липня, вони зробили черговий виїзд до Харківської області, та привезли українським військовим готові обіди та смачні перекуси. Також передали турнікети, розгрузки, рації, активні навушники – все, що допоможе наблизити нашу перемогу. Збройні сили України висловили подяку всім причетним за постійну підтримку та підписали для них український стяг.

Дякуємо нашим поліцейським та всім, хто долучився до збору.

Пам’ятайте, зараз немає маленької допомоги. Кожен крок важливий і наближає нашу перемогу!