Очільник Новомосковська розповів про ситуацію у місті на ранок 26 травня

Доброго ранку, ми з Новомосковська!

Йде четвертий місяць повномасштабного воєнного вторгнення рф в Україну. По Дніпропетровщині ворог продовжує запускати ракети по промислових підприємствах і об’єктах інфраструктури. Одночасно зі ствольної артилерії масово обстрілює мирні об’єкти в прилеглих до лінії фронту населених пунктах. Учора в селах Криворізького району під обстріл потрапила територія дитсадка та церкви, зруйновані житлові будинки, зачепило газопровід. На щастя, без постраждалих.

Обласна прокуратура відкрила кримінальні провадження за фактами порушення окупантами законів та звичаїв війни й нехтування рф нормами міжнародного гуманітарного права.

Сили ППО збили над Дніпровським районом ворожий безпілотник – видивлявся нові об’єкти для ракетних атак.

Ворожих військ у нашій області немає.

Новомосковськ за минулу добу не постраждав. Дякуємо ЗСУ!

За три місяці з початку повномасштабної війни в нашій області було 339 тривог, сумарно вони тривали 11 днів 13 годин 27 хвилин. Наш регіон на сьомому місці в державі в рейтингу «тривожності». Перед Дніпропетровською областю в цьому рейтингу: Луганська, Харківська, Чернігівська, м. Київ, Житомирська й Запорізька області.

Зберігаємо пильність. Реагуємо на сигнали тривоги. І не забуваємо при цьому про правило «двох стін», а бажано ще й «двох виходів». Бережіть себе і своїх рідних.

Новомосковськ функціонує в повному обсязі. Все під контролем. Оперативно реагуємо і вживаємо відповідних заходів на всіх проблемних ділянках. Намагаємося, щоб пересічні городяни не відчували будь-яких незручностей.

За даними щоденного моніторингу Новомосковського відділу лабораторних досліджень Центру контролю та профілактики хвороб, на території Новомосковщини питна вода за результатами проведених мікробіологічних та фізичних досліджень є безпечною для споживання населення, а рівень зовнішнього гамма-випромінювання складає 13 мкР/год, що не перевищує значень природного радіаційного фону, характерного для території Дніпропетровської області (до 20мкР/год).

Працюємо. Зберігаємо спокій. Слухаємо лише офіційну інформацію про події.

Все буде Україна!

Все буде Новомосковськ!💙💛

Спокійного робочого дня!🇺🇦