Очільник Новомосковська розповів про ситуацію у місті на ранок 20 травня

Доброго ранку, ми з Новомосковська!
Цей ранок дійсно добрий – ніч, як і минулий день, пройшли спокійно, без тривог (що трапляється нечасто) і без надзвичайних ситуацій.
Окупантів на території нашої області немає, за що ми не втомлюємось висловлювати слова подяки нашим захисникам за їх стійкість, мужність, самовідданість, за наші безпечні будні.

У Новомосковську все під контролем. Всі йдемо на роботу і продовжуємо працювати на перемогу. Ми тримаємо свій трудовий фронт, допомагаємо нашим військовим, переселенцям. Піклуємося, щоб уся міська інфраструктура працювала без збоїв. Міська влада повністю володіє ситуацією і оперативно реагує на всі виклики.
Місто приймає хворих військових. Медустанови забезпечені всім необхідним.

До Новомосковська продовжує їхати багато переселенців зі сходу, де ведуться активні бойові дії. Надаємо біженцям допомогу, прихисток, оточуємо їх турботою і увагою.
Це задача міської влади, громадських організацій, волонтерів, кожного свідомого жителя. У місті діють місця для організованого проживання біженців. Чимало громадян приймають переселенців також у себе вдома. Нагадую, що кожен небайдужий житель може внести посильний внесок у вирішення гуманітарних проблем, пов’язаних із забезпеченням переселенців чи наших військових продуктами харчування, майном, одежею, столовим приладдям, побутовою технікою, ліками тощо. З цього приводу можна звертатися до волонтерських пунктів. Допомагаємо. Робимо все можливе, аби внутрішньо переміщені особи почувалися у нас захищеними. Це те, що спроможний зробити для перемоги кожен цивільний житель. Самозаспокоєння не сприяє наближенню перемоги.

Місто – під охороною поліції, військових, сил Територіальної оборони, спеціальних служб. Вони продовжують забезпечувати порядок у місті, проводять роботу з виявлення ворожих груп.
Поліція цілодобово патрулює місто. Для забезпечення правопорядку щоденно задіяні піші та автопатрулі.
З початку тижня у місті поліцейські перевірили понад 120 підозрілих осіб, задокументували 44 адміністративні правопорушення. За розпивання алкоголю та куріння в громадських місцях до відповідальності притягнули 13 правопорушників. Відреагували на 5 викликів про домашнє насильство. У складі автопатруля на дорогах міста поліцейські перевірили понад 100 транспортних засобів, зафіксували 17 порушень правил дорожнього руху, серед яких у 5 випадках виявили нетверезих водіїв.
В будинку одного з жителів Новомосковська поліцейські спільно зі співробітниками СБУ вилучили зброю та боєприпаси - гранату, запал до неї, пістолет та набої. Відкрито кримінальне провадження.
Дякуємо поліції за забезпечення безпеки новомосковців!
Зберігаємо пильність, допомагаємо правоохоронцям.
Бережіть одне одного, тримаймося разом і все буде Україна!🇺🇦