ОСББ з м. Новомосковська пропонують взяти участь у співфінансуванні проектів енергоефективності та енергозбереження

З 24 січня до 2 березня у Дніпропетровській обласній раді приймаються заявки на співфінансування проектів енергоефективності та енергозбереження для житлових об’єднань. На це з обласного бюджету виділено 1 млн грн. Кожен проект ОСББ може отримати до 50 тисяч гривень співфінансування від його вартості.


У минулому році заявки на участь в конкурсі подали учасники з 10 населених пунктів. Всього було подано 88 заявок, з яких визначено 44 переможці з міста Дніпро, м. Кривий Ріг, міст Нікополь, Новомосковськ, Підгороднє та Синельникове, а також з смт. Петриківка.

Найбільш затребувані напрямки стосуються зовнішнього енергозбереження та утеплення багатоквартирних будинків, тобто саме тих речей, що у поганому стані дістались у спадщину з часів Радянського Союзу.

З обласного бюджету у 2019 році за результатами конкурсу надали спів фінансування: з ремонту чи заміни вікон та дверей - 16-ти проектам, ремонту міжпанельних швів – 7 проектам, заміни та утеплення труб – 7 проектам, ремонту електричних мереж – 6 проектам, утеплення стін, ремонту фундаменту – 5 проектам, ремонту покрівлі – 2 проектам.

Положення та інструкція з написання проектів за посиланням ТУТ

Для подання заявок на конкурс звертайтеся за адресою пр. Поля 2, 1 поверх, кімната 132. Довідки за телефоном 740-75-19.