З нагоди Всесвітнього дня шоколаду у Новомосковську для дітлахів провели шоколадний круїз “А у нас все в шоколаді. А у вас?”

11 липня відзначається Всесвітній день шоколаду. У цей день в Новомосковській  центральній дитячій бібліотеці відбувся шоколадний круїз "А у нас все в шоколаді. А у вас?" з найактивнішими шанувальниками книги та друзями бібліотеки.

Коли провідний бібліотекар Кунах Н.С. почала розповідати  історію відкриття цього продукту, у всіх в  роті стало солодко. Читачі дізналися, хто вперше приготував шоколад, де ростуть какао-боби, хто перший скуштував шоколадний напій, коли вперше з'явився твердий шоколад. Дітям і дорослим сподобалися поради бібліотекаря про норми вживання цього продукту, правила збереження його, всім було цікаво дізнатися про музей шоколаду.

Із захопленням пограли в їстівну вікторину: хто більше знає назв шоколаду, згадали назви творів, у яких йде мова про смаколики, а особливо всім сподобалися літературні тести. Юні читачі із задоволенням поспілкувалися, смакуючи різноманітними виробами з шоколаду, в тому числі, і шоколадним печивом, власноруч приготовленим ведучою заходу.