Юні таланти Новомосковщини брали участь у обласному фестивалі «Весняні дзвіночки – 2019»

12-13 квітня на базі Комунального закладу вищої освіти «Дніпровський педагогічний коледж» Дніпропетровської обласної ради відбувся XVII Обласний фестиваль дитячо-юнацької музичної творчості «Весняні дзвіночки-2019». Участь у даному фестивалі брали і юні таланти Новомосковщини.

Обласний фестиваль «Весняні дзвіночки» проводиться вже понад 10 років і має на меті виявлення і підтримку обдарованої молоді Дніпропетровщини. Щовесни цей фестиваль збирає до коледжу вихованців музичних шкіл та будинків творчості з усієї області, колективні та сольні виступи яких – принагідна можливість і продемонструвати талант, і позмагатися із ровесниками  на високій сцені у майстерності, і знайти нових друзів.

В цьому році фестиваль гостинно зібрав у затишній залі талановитих,обдарованих та креативних юнаків та дівчат з 24 музичних закладів Дніпропетровської області. Вікова категорія учасників була від 14 до 17 років.

Наші землячки, перлинки-піаністки з Перещепинської школи мистецтв, філія Орлівщина (директор Пред Олена Павлівна) - Єлизавета Боровікова та Анна Снігур також брали участь у фестивалі.

Всі учасники із запалом та натхненням викладалися на повну, про що свідчила піднесена атмосфера у залі, емоції глядачів, захоплення членів журі, які на завершення фестивалю виступили зі словами вдячності та захвату.

Комментарии