Школярі Новомосковщини взяли участь у маршрутно-екскурсійному проекті «Шляхами героїв»

30 жовтня 2018 року учні 10 класу КЗ «Вільненський НВК «Школа-дошкільний заклад» взяли участь у маршрутно-екскурсійному проекті «Шляхами героїв», створеного за ініціативи голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Здобувачі освіти відвідали військову частину А1126 смт Гвардійське, де базується 25 окрема Дніпропетровська повітряно-десантна бригада Збройних Сил України, познайомилися із справжнімі героями, які розповіли про події на Сході, побували у першому в Україні музеї «Громадянський подвиг Дніпропетровщини у подіях АТО», з перших вуст дізналися про важку сучасну історію України.

Старшокласники  усвідомили що таке бути військовим, справжнім патріотом своєї держави, як це важливо і актуально для сьогодення.

Зі словами вдячності школярі закладу звернулися до організаторів проекту, побажали  усім  чистого мирного неба, бо впевнені у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане  тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму до своєї   любої України-неньки.