Хлібні бунти на Дніпропетровщині тимчасово відміняються

Суд заарештував та передав на зберігання та в управління державному Нацагентству АРМА хлібозаводи в Дніпропетровській області і борошномельний комбінат Дніпромлин, які раніше зазнали рейдерського захоплення

Минулого тижня за клопотанням Офісу генерального прокурора України суд не тільки заарештував, але передав на зберігання та в управління державному Нацагентству АРМА хлібозаводи в Дніпропетровській області і борошномельний комбінат Дніпромлин, які раніше зазнали рейдерського захоплення.
Останні місяці ці підприємства були доведені рейдерами практично до повної зупинки, а деякі стали жертвами фіктивного банкрутства. Цілий ряд досвідчених працівників, які висловлювали незгоду з захопленням підприємств, розпродажем активів і вбивчою для галузі політикою поставлених рейдерами менеджерів, були просто звільнені.
Решта працівників, бачачи як рейдери вбивають лідерів хлібної борошномельної галузі в регіоні, вже шукають собі нову роботу. Дніпромлин, не маючи стабільних поставок сировини і оборотного фінансування, працює на мінімумі можливостей. Експерти переконані, що ця ситуація може призвести до дефіциту хлібної продукції в регіоні.
Однак дії прокуратури і рішення суду залишає надію, що голодних бунтів можна уникнути. За рішенням суду на захоплених рейдерами підприємствах після відкритих тендерів буде замінений менеджмент. Тепер рейдери не тільки втратили можливість банкрутити і продавати активи захоплених підприємств, але і впливати через підконтрольний їм менеджмент на роботу цих підприємств.
Про соціальні наслідки фіктивного банкрутства Дніпромлина експерти галузі попереджали ще восени минулого року.