У смт. Черкаське привітали військовослужбовців які повернулися з ООС

Військовослужбовці 532-го окремого ремонтно-відновлювального полку повернулися до пункту постійної дислокації у смт. Черкаському Новомосковського району.

Майже 9 місяців (з квітня 2018 р. по січень 2019 р.) особовий склад частини брав участь у проведенні антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил з відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації на території Донецької та Луганської областей.

З цієї нагоди у гарнізонному Будинку офіцерів відбулись урочистості, під час яких командир полку підполковник С. М. Лісняк привітав дружну родину військових з поверненням у повному складі з району виконання завдань, подякував сильним і сміливим воїнам за професіоналізм, чесно виконаний обов’язок, примноження слави частини, збереження миру і спокою в країні, а їхнім рідним – за підтримку, терпіння й очікування на близьких, побажавши усім миру, здоров’я, достатку, добра і професійних успіхів.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять українських героїв, полеглих на полі бою.

Привітати військовослужбовців прибули представник Новомосковської райдержадміністрації М. А. Воронов і начальник служби ракетно-артилерійського озброєння оперативного командування «Схід» підполковник С. В. Панов. Гості висловили вдячність присутнім за вірність військовому обов’язку, безстрашність і героїзм, проявлені при виконанні службових та бойових завдань, побажали воїнам миру та якнайшвидшого закінчення війни. Кращих військовослужбовців було заохочено нагородами та цінними подарунками.

Захисників Батьківщини привітав військовий оркестр 194-го понтонно-мостового загону Державної спеціальної служби транспорту на чолі з військовим диригентом підполковником Богданом Задорожнім. Неперевершена майстерність виконання, досконалі здібності солістів подарували присутнім неймовірно гарний настрій. Вдячні глядачі під час виконання останніх композицій аплодували стоячи.

Нині на особовий склад полку чекають відновлення боєздатності та інтенсивні навчання, адже попереду – нові, ще складніші випробування.

Заступник командира полку

з морально-психологічного забезпечення

С. Червоний.

Комментарии