У Перещепиному завершують реконструкцію опорної школи

У Перещепинській громаді (Новомосковський район) реконструюють найбільшу школу. Масштабні роботи охопили всю будівлю – від фасаду та вікон до спортзали та класів. Роботи у навчальній частині завершать вже в січні 2020 року. 

Ремонтники вже виконали 95% робіт з реконструкції навчальної частини, повідомив власник компанії-підрядника Денис Островський. Вони фінішують вже в січні 2020 року.

«Ми замінили всі комунікації, вікна та двері, завершуємо оздоблювати фасад та класи, – розповів Денис Островський. – Нині фінансування від області отримуємо вчасно, тож рухаємося навіть із випередженням графіку». 

У лютому 2020-го ремонтники реконструюватимуть харчовий та господарчий блоки. Коли дозволить погода – приведуть до ладу територію. Повністю об’єкт планують здати на півроку раніше від встановленого графіку – навесні наступного року, наголосив підрядник.

«Школу відкрили у 1973 році і з того часу капремонт не робили жодного разу. Було багато проблем – з покрівлею, застарілими комунікаціями, – розповіла директорка Перещепинської школи №1 Таїса Малиновська. ­– Зараз ремонт просувається жваво, працюють багато людей. Мені сподобався ґрунтовний підхід. Нам навіть каналізацію замінили». 

Завдяки реконструкції кількість учнів, яких може прийняти школа, зросте із 700 до 900. Її відвідуватимуть мешканці Перещепиного та навколишніх сіл. На навчання дітей підвозитимуть шкільними автобусами.

У Перещепиному завершують реконструкцію школиУ Перещепиному завершують реконструкцію школи

Нині оздоблюють фасад…Нині оздоблюють фасад…

та класита класи

Всі роботи – за сучасними технологіямиВсі роботи – за сучасними технологіями

У 2020 році завершать роботи у харчовому,..У 2020 році завершать роботи у харчовому,..

…та господарчому блоці…та господарчому блоці

Приведуть до ладу територіюПриведуть до ладу територію

 Роботи завершать навесні 2020 року Роботи завершать навесні 2020 року