У школі з Новомосковського району зафіксували спалах COVID-інфекції

Про це нашому кореспонденту повідомили в Новомосковському міськрайонному відділі лабораторних досліджень.

Хворобу виявили у 6 учнів. На самоізоляцію, як контактних відправили 200 дітей та 12 вчителів. 290 школярів переведені на дистанційну форму навчання.

Загалом на Новомосковщині з початку року захворіли 13 учнів.

За інформацією лабораторії, у місті Новомосковську та Новомосковському районі щодня реєструються нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Станом на 15.09.2021 рокуза весь час спостереження зареєстровано6985 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, у тому числі серед мешканців міста Новомосковська - 4841 лабораторно підтверджений випадок, серед мешканців Новомосковського району - 2144 випадки.Зареєстровано 234 летальних випадки, у т.ч. по місту Новомосковську – 143, по Новомосковському району - 91. Серед медичних працівників зареєстровано 232 випадкиCOVID-19, з них 4 випадки зі смертельним наслідком.

Прогноз щодо подальшого розвитку епідемічної ситуації з коронавірусної хвороби несприятливий. Чергова хвиля пандемії набирає обертів. Активно розповсюджуються нові мутовані штами коронавірусу, які відрізняються більшою заразністю, викликають тяжкі ускладнення не тільки у людей похилого віку, а також у молодих людей віком 30-40 років. Вже зареєстровані перші 4 випадки коронавірусної хвороби, які викликані «дельта»-варіантом коронавірусу.

Подслушано | Новомосковск (Украина) Version_2.1