У Новомосковську відбулась чергова сесія районної ради

Минулої п’ятниці відбулась двадцять друга сесія Новомосковської районної ради, яку провела голова райради Н. В. Книжник.

Серед 16 питань порядку денного основним стало внесення змін до районного бюджету, підтримане депутатами одноголосно.

Так, за підсумками 7 місяців виконання його доходної частини склало 107,5%. При плані 115,5 млн. грн. районна скарбниця отримала 124,1 млн. грн. доходів, збільшивши свій фонд на 8 млн. 640 тис. грн.

Як і завжди, кошти будуть направлені на вирішення соціальних потреб району. Зокрема, відділ освіти райдержадміністрації отримає 765 тис. 350 грн. для придбання вхідних дверей для Гвардійської ЗОШ (40 тис. грн.), шкільних меблів (140 тис. грн.), 10 водонагрівачів (40 тис. грн.), персональних комп’ютерів (48 тис. грн.), комплексу «ФЛОУТЕК» для котельні Хуторо-Губиниської ЗОШ (100 тис. грн.), газового лічильника для котельні Гнатівського НВК (96 тис. 300 грн.), забезпечення закладів освіти доступом до Інтернет (71 тис. 400 грн.), ремонт вузла обліку природного газу котельні Гнатівського НВК (180 тис. 150 грн.).
Півмільйона гривень, з яких левова частка коштів (450 тис. грн.) буде направлена на придбання технічних та інших засобів реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів, одержить Центр первинної медико-санітарної допомоги. Решта грошей буде витрачена на медикаменти та реактиви.

Удвічі більше коштів (1 млн. 110 тис. грн.) отримає центральна районна лікарня. На 300 тис. грн. та 110 тис. грн. тут планують закупити медикаменти та електроліти, по 350 тис. грн. витратять на придбання біохімічного аналізатора для хіміко-діагностичної лабораторії та відеоцистоскопу з комплектом обладнання для своєчасного виявлення та лікування захворювань, зокрема, онкологічної патології.

Разом з тим передбачено й надання субвенції місцевим бюджетам у 3 млн. 624 тис. грн.

Зокрема, Губиниська селищна рада одержить 566 тис. грн., з яких 168 тис. грн. направлять на придбання спортивного майданчика, 398 тис. грн. – на поточний ремонт по вулицях Шосейній та Дружбі.

2 млн. 454 тис. грн. направлять Миколаївській сільраді на придбання дитячого майданчика (168 тис. грн.), ремонт доріг по вулицях Червоній, Господарській, Лісовій у с. Миколаївці та Рахівничій у с. Королівці, братської могили радянських воїнів у цьому ж селі (1 млн. 490 тис. грн.).

По 168 тис. грн. одержать на придбання спортивного та дитячого майданчиків Василівська, Новостепанівська та Попасненська сільради. Крім того, останній передбачено 100 тис. грн. на ремонт місцевого Будинку культури, а Перещепинській міськраді – 400 тис. грн. дотації на відшкодовування витрат на утримання Гвардійської та Черкаської філій Перещепинської школи мистецтв.

Одноголосно депутати призначили на посаду директора комунального підприємства «Відрадне» Олександра Васильовича Лук’яненка. Він 1977 року народження, має вищу освіту, за кваліфікацією – економіст.

Як повідомила голова районної ради Н. В. Книжник, на сьогодні вирішується питання про створення об’єднаної територіальної громади з центром у с. Вільному. Поряд з Вільненською до нової ОТГ планується увести Мар’янівську, Миколаївську, Попасненську, Новостепанівську, Василівську сільські та Губиниську селищну ради. Зараз на місцях тривають обговорення, за підсумками яких і буде винесено остаточне рішення.

Комментарии