У Новомосковському районі Черкаська об’єднана громада готується до перших своїх виборів

За рішенням ЦВК, 23 грудня перші вибори пройдуть у Черкаській об’єднаній громаді Новомосковщини. Жителі обиратимуть очільника та депутатів місцевої ради.

«Реформа децентралізації, яку запроваджує Президент України Петро Порошенко, спрямована на створення ефективного місцевого самоврядування. Один з дієвих інструментів – об’єднання громад. Держава передає новим територіальним об’єднанням значну частину повноважень і ресурсів. В ОТГ ремонтують дороги, реконструюють школи, зводять садочки, прокладають водоводи», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Незабаром нові можливості для розвитку власної території з’являться в мешканців Черкаської об’єднаної громади. 23 грудня вони обиратимуть очільника і місцевих депутатів.

До 10 листопада мають бути утворені виборчі комісії та сформований їхній склад. 19 листопада розпочнеться процес висування кандидатів у депутати та на посаду голови.

Проголосувати зможуть більше 8 тис. виборців селищ Черкаське та Гвардійське. П’ять дільниці працюватимуть з 8.00 до 20.00, при собі необхідно мати паспорт.