У Новомосковському районі літня жінка провалилась в люк та ледь не замерзла

У селищі міського типу Гвардійське Новомосковського району 24 грудня стався нещасний випадок з жінкою. Місцева жителька провалилася у відкритий люк, а вибратися звідти самостійно вже не змогла.

Про даний інцидент в одній із груп соцмережі Фейсбук написали очевидці, які прийшли на допомогу жінці.

На щастя неподалік того люка опинилася небайдужа перехожа, також місцева жителька даного населеного пункту. Жінка розповіла, як почула крик про допомогу і одразу спробувала з'ясувати, що сталося неподалік.

«Сегодня в 18:15 идя с новой почты в Гвардейском, услышала крики "ПОМОГИТЕ", подошла и вот такая ситуация!!! Яма в глубину 1,80 в ней стоит женщина, плачет и просит о помощи!!! Сама я ей помочь выбраться не смогла, но рядом проходили 15-летние мальчишки и в четвером они женщину достали. Спасибо вам ребята. Что с этим люком делать??? А не дай бог ребенок», - повідомила у Фейсбук очевидиця даного інциденту.

Згідно інформації з коментарів під даним постом, то потерпіла поверталась ввечері з магазину та вирішила скоротити шлях неперевіреними тропами. Враховуючи те, що взимку темніє вже з четвертої години, жінка в сутінках не помітила люк і впала туди.

Погода того дня була не дуже суровою аби замерзнути і постраждала відбулася тільки переляком. Якби не байдужі перехожі то даний інцидент міг закінчитись фатально, адже хто знає скільки б часу тій жінці довелося пробути «в полоні».

Комментарии