У Новомосковському районі відбулись спортивні змагання серед педагогів та працівників закладів освіти

На базі Губиниської ЗОШ №1 за сприяння начальника відділу освіти райдержадміністрації Олени Володимирівни Щербакової, голови райкому профспілки працівників освіти Світлани Павлівни Рассказової та директора районної ДЮСШ Павла Миколайовича Трумбаля відбулись спортивні змагання серед педагогів та працівників закладів освіти району, у яких взяли участь 10 представників Вільненського НВК, у підсумку здобувши кубок, 8 медалей і грамоти за призові місця.

Так, волейбольна команда на чолі з вчителем фізичного виховання Д. Г. Оберемком посіла ІІІ місце, Інна Григорівна Бойко та Денис Григорович здобули ІІ та ІІІ місця з настільного тенісу відповідно, Лідія Іванівна Шерстюк та Денис Григорович Оберемок посіли перші місця у жіночій та чоловічій першості з дартсу, Ніяз Васильович Гвалія – треті місця зі стрільби з пневматичної зброї та шахів, а Ірина Григорівна Гречишкіна виборола ІІІ місце у стрільбі серед жінок. У шахах, футболі та волейболі відзначались й завзяті гравці Наталія Павлівна Клочко і Тетяна Ігорівна Верба.

Тим часом юні спортсмени закладу взяли участь у відкритій першості Новомосковського району з легкоатлетичного чотириборства пам’яті В. І. Туровця. Дев’ятикласниця Олена Ісаєва здобула перші місця зі стрибків у довжину з розбігу (результат – 4 м 6 см) та з бігу на дистанцію 500 м (1,29,6 с), а восьмикласниця Віталіна Чекерес посіла другі місця у бігу на дистанції 60 м (9,0 с) і в стрибках у довжину з розбігу (3 м 70 см).