У Новомосковському районі відбувся щорічний фестиваль молодіжних талантів “Зорепад”

29 листопада 2019 року, в Губиниському селищному будинку культури (Новомосковський район), відділом культури, туризму, національностей та релігій спільно з сектором охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту Новомосковської райдержадміністрації було організовано та проведено щорічний районний фестиваль молодіжних талантів «Зорепад».

На фестивалі були присутні виконуюча обов'язки голови Губиниської селищної ради Л.Д. Єсін, начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій Новомосковської райдержадміністрації В.А.Савченко, виконуючий обов’язки завідувача сектором охорони здоров'я, сім'ї, молоді і спорту Новомосковської райдержадміністрації П.Ф. Мержев. На святково прикрашеній сцені Губиниського селищного будинку культури пролунали яскраві виступи талановитої  молоді – учасників самодіяльності з 15-ти клубних закладів району, 10-го Гарнізонного будинку офіцерів смт. Черкаське, 5-го гарнізонного будинку офіцерів смт. Гвардійське, а також вихованців Черкаської та Гвардійської філій Перещепинської школи мистецтв.

Програма фестивалю складалась із яскравих номерів вокального, хореографічного та інструментального мистецтва, а також виступів оригінального жанру та художнього читання. Святковий, піднесений настрій створювали юні ведучі Губиниського селищного будинку культури. Всі учасники фестивалю отримали високу оцінку компетентного журі та були нагороджені почесними дипломами та цінними подарунками.

Цьогорічний районний фестиваль молодіжних талантів «Зорепад» вкотре продемонстрував найкращі мистецькі здобутки обдарованої молоді Новомосковського району та надихнув на нові творчі досягнення та розвиток.