У Васильківському НВК Новомосковського району семінар-практикум

14 лютого у Василівському НВК відбувся районний семінар-практикум на тему «Нова українська школа – простір освітніх можливостей вчителя та учня», на який завітали методист відділу освіти райдержадміністрації Ніна Олексіївна Алексєєва та вчителі перших класів.

Учасників семінару гостинно зустріла директор закладу Ірина Володимиріна Шаповал, а голова методичного об’єднання вчителів початкових класів Тетяна Володимирівна Володіна налаштувала вчителів на роботу та ознайомила з поставленими завданнями.

Головною метою Нової української школи є створення закладу, у якому буде приємно навчатись і який даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. Це можна було побачити на інтегрованому уроці математики та дизайну, який провела вчитель 1 класу Лариса Іванівна Сосєдко. Мандруючи на кораблі по морю, першокласники показали свої вміння та здібності з математики, створили колективну аплікацію.

Т. В. Володіна розкрила нові прийоми та технології навчання за допомогою конструктора LEGО. Його використання на уроках сприяє покращенню якості освіти через всебічний розвиток дитини, зокрема компетентностей, необхідних для навчання упродовж життя. Тетяна Володимирівна провела декілька вправ з конструктором, аби продемонструвати, як можна використати цеглинки для засвоєння навчального матеріалу. Педагоги на власному досвіді мали можливість відчути позитивний вплив гри як інструменту навчання та ключової форми взаємодії педагога і дитини на розвиток мовлення, мислення, вміння працювати в команді та спілкуватися один з одним.

Вчителі-початківці нашого навчального закладу використовують у роботі нові вимоги, форми організації навчальної діяльності учнів, забезпечують мотивацію до навчання вихованців. Цими знаннями, ідеями і підходами ми поділились на семінарі-практикумі. Двері нашого закладу завжди відчинені і ми готові до спілкування з колегами.

За матеріалами “Присамарська нива”

Комментарии