Рятувальники проводять перевірки сільгосппідприємств Новомосковського району

11 червня поточного року з метою недопущення пожеж та інших надзвичайних ситуацій (подій) різного виду на сільськогосподарських об’єктах інспектори Новомосковського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели перевірку додержання і виконання вимог законодавства у сферах пожежної, техногенної безпеки і цивільного захисту ДП АФ «Мрія» розташованого в с. Левенцівка Новомосковського району.

Інспектори перевірили наявність первинних засобів пожежогасіння, справність внутрішнього та зовнішнього водопостачання, систем протипожежного захисту і т.д. З працівниками підприємств провели профілактичні бесіди, нагадали дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного виду та вручили тематичні листівки й пам’ятки з правил поведінки в умовах виникнення можливих надзвичайних ситуацій.

Цього ж дня співробітники ДСНС з метою попередження пожеж у побуті та інших надзвичайних ситуацій у літній період, загибелі людей на них, провели профілактичні бесіди з мешканцями приватного житлового сектору по вулиці Центральна в с. Левенцівка.

В ході профілактичного заходу рейдова група нагадала населенню правила пожежної безпеки у побуті, в природних екосистемах, правила безпечного відпочинку на воді, як поводитися у разі виявлення підозрілих і вибухових пристроїв і т.д. Усім співрозмовникам  вручили профілактичні листівки «Бережіть своє житло від пожеж!» та іншу наочну агітацію.

Шановні громадяни! Зробіть своєчасні висновки і не зневажайте на застереження рятувальників. У разі небезпеки негайно телефонуйте до Служби порятунку 101.

Комментарии