Рятувальники Новомосковська навчають дітей основам безпеки життєдіяльності

5 липня рятувальники 31 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області завітали до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Павлоградець» філії «Соцвугілля» приватного акціонерного товариства «Павлоградвугілля», який розташований у лісовому масиві по провулку Лісний в селі Орлівщина.

На початку заходу всіх присутніх зібрали в літньому кінотеатрі, де співробітники ДСНС ознайомили дітей з основними правилами безпечної поведінки влітку під час відпочинку на воді та у лісі, а також розповіли як діяти у разі пожежі чи у випадку виникнення інших надзвичайних ситуацій та подій різного виду.

Дітей навчили правилам надання першої домедичної допомоги при виникненні різних ситуацій, що загрожують життю та здоров’ю людей, а саме: при сонячному ударі та опіках, при ударі струмом, при утопленні, та інше.

Далі, на спортивному стадіоні дитячого закладу рятувальники провели показове гасіння умовної лісової пожежі, продемонстрували різні методи боротьби з вогнем, ознайомили з бойовими розрахунками та пожежним обладнанням, яке є на озброєнні пожежно-рятувального підрозділу.

У цей день діти переконалися, що професія рятувальника – це робота для дійсно сміливих та мужніх людей.

Комментарии